Kauno sakralinės muzikos mokykla

M. Valančiaus g. 8, LT-44275, Kaunas

Raštinės darbo laikas:

I–V 8.00–17.00 val.

Tel. +370 37 425 741

El. paštas: info@cantoresdavid.lt

Interesantai priimami mokyklos raštinėje nuo 9.00 iki 17.00 val.

Mokykla atidaryta darbo dienomis nuo 8.00 iki 20.00 val.

Įstaigos kodas: 190144834

Direktorius

muz. mgr. dr. kun. Vilius Sikorskas

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Aurelija Helmienė

Tel. +370 673 83583, mob. tel. +370 647 05364

Direktoriaus pavaduotoja ūkiui 

Benita Mincevičiūtė

Tel. +370 673 83583, mob. tel. +370 687 26208

|
Skelbimai ir NAujienos
Lietuvos šimtmečio Dainų šventė

Kauno sakralinės muzikos mokykla „Cantores David” gausiai dalyvavo neeiliniame renginyje – Lietuvos šimtmečio Dainų šventėje. Pasipuošę šiai šventei sukurtais mokyklos marškinėliais mūsų mokiniai darniai įsiliejo repeticijas ir šventinius renginius. Mokyklą reprezentavo chorai Pueri II, Juniores I ir Juniores II.

Birželio 30 d., Kaune, Ąžuolyno parke esančiame Dainų slėnyje nuskambėjo „Dainų dienos” koncertas, o liepos 4-6 d. dalyvavome Dainų šventės renginiuose bei repeticijose Vilniuje. Šventės kulminacija įvyko liepos 6 d. – po pietų vyko dalyvių eitynės iš Katedros aikštės į Vingio parką, o 17 val. šventę vainikavo baigiamasis koncertas „Vienybė težydi“.

NUOTRAUKŲ ALBUMAS >>>

ĮRAŠAS IŠ DAINŲ DIENOS ”VIENYBĖ TEŽYDI” VILNIUJE (2018-07-06) >>>

LRT kalbina Kauno sakralinės muzikos mokyklos jungtinio choro „Cantores David” choristes Vilniuje / 2018-07-06 >>>

Nuotraukų galerija
Nuotraukų galerija
Džiaugsmingos vasaros!

Mieli Mokytojai, Mokiniai, Tėveliai,

Vasara jau padovanojo savo pirmąsias saulėtas dienas. Mūsų laukia Lietuvos šimtmečio dainų šventė „Vardan tos”. Labai džiaugiuosi itin darbingais ir kūrybingais 2017-2018 mokslo metais, Jūsų pasiekimai stulbinantys: tapome Giesmių Giesmelės 2018 respublikinio konkurso pagrindiniais laureatais, Ukrainoje Kijeve V-ąjame tarptautiniame solistų, vokalinių ansamblių ir chorų festivalyje-konkurse „Victoria”merginų choras laimėjo I-ąją vietą, surengėme puikų, profesionalų I-ąjį tarptautinį festivalį „Laudate Pueri”... Šešios mūsų abiturientės sėkmingai pabaigė mokyklą. Gegužės pabaigoje priėmėme net 37 naujus moksleivius, tai labai šviesus ir viltingas mokyklos Pavasaris. Brangūs mūsų naujieji Mokiniai, visus Jus nuoširdžiai sveikinu.

Vasaros metu mūsų mokykla stengsis pakeisti savo senąjį stogą ir naujai atkurti savo Širdį – koplyčią, kurioje pradės pulsuoti visiškai nauji ir vertingi vargonai.

Mielieji, visiems Jums meldžiu gausių Dangiškojo Tėvo malonių, džiaugsmingo palaiminto poilsio ir sveikiems bei paaugusiems dvasia ir kūnu sugrįžti į Dovydo Giesmininkų Mokyklą!

Direktorius, kun. dr. Vilius Sikorskas

Nuotraukų galerija
Nuotraukų galerija
Atidaroma nauja styginių instrumentų ugdymo programa, formuojama nauja klasė

Nuo 2018 m. rugsėjo 1 d. atidaromas Styginių instrumentų – smuiko ir violončelės – skyrius. Kauno miesto savivaldybės Švietimo skyrius patvirtino Kauno sakralinės muzikos mokyklos smuiko ir violončelės programas.

Mūsų mokykloje pirmą kartą istorijoje greta pagrindinio – chorinio dainavimo ugdymo įkuriamas naujas styginių instrumentų skyrius, taip pat pirmą kartą turime galimybę mokytis groti violončele.

Pradinio muzikinio ugdymo (1-4 kl.) mokiniai galės lankyti 2 instrumento pamokas, 2 solfedžio ir 2 choro „Improvises“ pamokas.   Pagrindinio muzikinio ugdymo (5-8 kl.) mokiniai galės taip pat rinktis  papildomus dalykus – fortepijoną, vokalą ir kt.

Styginių instrumentų grupė įsijungs į bendrą choro „Cantores David” muzikinę ugdomąją ir koncertinę veiklą, formuodami orkestrą.

Sveikiname būsimuosius smuikininkus ir violončelistus!

Nuotraukų galerija
Nuotraukų galerija
Pasitinkant vasarą

Pueri II choras birželio 5 d. išvyko į pažintinę-pramoginę ekskursiją Birštone.

Po mokslo metų pabaigos tai buvo tikra atgaiva. Aplankėme Vytauto kalną, paminklą Vytautui, išbandėme Kneipo sveikatingumo taką, kvėpavome mineralinio vandens garais, sportavome puikiai įrengtame Birštono parke, o sanatorijos „Tulpė” vandens pramogų baseine praleidome daugiau laiko nei buvo suplanuota – tiesiog buvo gera būti ir ilsėtis kartu. Dėkojame mus lydėjusiems mokytojai Rasai Palšauskienei ir choristės Smiltės tėčiui Sauliui!

Nuotraukų galerija
Nuotraukų galerija
Gegužė – koncertų ir išvykų, konkursų ir pergalių, egzaminų ir išleistuvių metas

Gegužės mėnuo Kauno sakralinės muzikos mokykloje – ypatingai darbingas ir gražus metas, kuriam pajusti ir pilnai išgyventi reikia labai daug jėgų ir pastangų. Pasiekti rezultatai ir išgyventos gražiausios emocijos visa tai atperka ir įkvepia tolimesniems siekiams ir svajonėms.

Gegužės pradžioje startavome tradiciniu festivaliu „Marija – Motina mūs, kuris šiais metais persikėlė iš Pažaislio į Kauno arkikatedrą baziliką. Prie mokyklos chorų prisijungė VDU Katalikų teologijos fakulteto mišrus choras „Veritas“ bei katedros Sumos choras.

Tuomet it koks muzikinis traukinys nuvingiavo visas ciklas mokinių atskirų koncertų mokykloje ir už jos ribų: fortepijonosmuikokankliųarfos ir fleitos koncertai. Vaikų choro grupė Pueri I surengė atsisveikinimo su II klase koncertą VDU Didžiojoje auloje. Joje po kelių dienų pasirodė ir visi Suzuki klasių mokiniai su mokytojais.

Nuotraukų galerija
Nuotraukų galerija
„Cantores David” – I-oji vieta Kijeve
Sveikiname konkurso nugalėtojas!

2018 m. gegužės 11 -14 d. choro „Cantores David” merginų ansamblis „Juniores” - „Pastoralė” keliavo į Kijevą ir dalyvavo Ukrainos kultūros ministerijos organizuotame tarptautiniame konkurse-festivalyje „Victoria”, kuriame užėmė I-ąją vietą klasikinių chorų kategorijoje!

Taip pat sveikiname šauniąją choro vadovę Ingridą Tarvydienę, apdovanotą geriausios konkurso dirigentės diplomu!

Apie šį pasiekimą rašo „Kauno dienos” portalas straipsnyje „Kauno choras iš tarptautinio konkurso Ukrainoje parvežė laureatų vardus”.

Nuotraukų galerija
Nuotraukų galerija
Artėja išvyka į atlaidus Tveruose
Šie metai Tverų parapijai yra jubiliejiniai - minima 400 metų bažnyčios pastatymo sukaktis.

Gegužės 27 dieną vyks pagrindinės atlaidų iškilmės.

Klebonas doc. dr. Saulius Stumbra maloniai pakvietė Kauno sakralinės muzikos mokyklos jungtinį chorą „Cantores David” giedoti iškilmingose šv. Mišiose, kurioms vadovaus apaštališkasis nuncijus Lietuvoje arkivyskupas Pedro Lopez Quintana.

Nuotraukų galerija
Nuotraukų galerija
Festivalis „Marija – Motina mūs”

2018 m. gegužės 6 d. Kauno Šv. apaštalų Petro ir Povilo arkikatedroje bazilikoje 10-ąjį kartą įvyko Respublikinis vaikų ir jaunimo chorų giesmių Marijai festivalis „MARIJA – MOTINA MŪS“. Kasmetinis Kauno sakralinės muzikos mokyklos organizuojamas festivalis yra skirtas tarptautinei Motinos dienai paminėti.

Renginio akimirkos – nuotraukų albume.

Nuotraukų galerija
Nuotraukų galerija
III respublikinis akordeonistų konkursas „Muzikinė mozaika 2018”
Sveikiname konkurso laureatą – 1-osios vietos nugalėtoją!

2018 m. balandžio 13 dieną Prienų meno mokykloje įvyko III respublikinis akordeonistų konkursas "Muzikinė mozaika 2018", kuriame Kauno sakralinės muzikos mokyklą atstovavo 3-ios klasės mokinys Marius Mieldažys. Jį konkursui paruošė mokytoja metodininkė Vanda Malinauskienė.

Nuotraukų galerija
Nuotraukų galerija
Su Šv. Velykomis!

Te Prisikėlęs Kristus aplanko Jūsų namus, tenutiesia vilties ir pasitikėjimo kelius tarp Jūsų artimųjų ir teatveria Gyvojo Vandens šaltinius Jūsų širdyse!

Kun. dr. Vilius Sikorskas

Nuotraukų galerija
Nuotraukų galerija
Festivalio „Laudate Pueri” atgarsiai – „Kauno dienos” straipsnyje

Kiekvienas vaikas turi gabumų muzikai – svarbu mokėti juos atskleisti

Ne kritikuoti, bet mokyti su meile ir visapusišku atsidavimu. Tokie kertiniai metodai gali atskleisti išskirtinius vaiko gebėjimus, kurių galbūt nė nesitikime. Savaitgalį Kaune vykusio tarptautinio vaikų muzikos festivalio „Laudate pueri“ dalyviai kartu su pedagogais įrodė, jog tokia teorija išties veikia praktiškai.

Nuotraukų galerija
Nuotraukų galerija
19-tasis respublikinis vaikų ir jaunimo konkursas „Giesmių giesmelė-2018“
MŪSŲ MOKYKLOS GIESMININKAI SURINKO DAUGIAUSIAI BALŲ: sveikiname konkurso laureates!

Kovo 23 d. VDU „Rasos” gimnazijoje įvyko 19-tasis respublikinis vaikų ir jaunimo konkursas „Giesmių giesmelė-2018“. Šių metų tema – Naują giesmę giedokite Viešpačiui, nuostabius darbus Jis daro. Konkurse dalyvavo 63 kolektyvai iš įvairių Lietuvos miestų.

Konkurso laureatais tapo nemažas būrys mūsų mokyklos mokinių.

Nuotraukų galerija
Nuotraukų galerija
Tarptautinis vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų meninės raiškos konkursas-festivalis „Muzikos talentų lyga 2018”
Sveikiname konkurso laureatę!

Kovo 25 d. Vilniuje vykusiame „Muzikos talentų lygos” konkurse mūsų mokyklos choro „Improvises” auklėtinė Kamilė Čepaitė laimėjo III vietą 8-9 m. amžiaus lietuviškos dainos pop kategorijoje!

Nuotraukų galerija
Nuotraukų galerija
IX-asis respublikinis jaunųjų dirigentų konkursas
Sveikiname konkursų laureatę!

Kovo 24 d., šeštadienį, Kauno I-ojoje muzikos mokykloje įvyko IX-asis respublikinis jaunųjų dirigentų konkursas, skirtas Lietuvos 100-čio chorinės muzikos kompozitoriams. Jame puikiai pasirodė ir mūsų mokyklos mokinė Gabija Šinkevičiūtė; laureatės diplomą (II vieta) jai įteikė prof. Petras Bingelis. Gabiją konkursui paruošė mokytoja Ingrida Tarvydienė.

Nuotraukų galerija
Nuotraukų galerija
X-asis respublikinis vaikų meno festivalis „Aš – mažytė pasaulio dalis“
Svečiuose pas „Dagilėlį” Šiauliuose

Kovo 23 dieną vykome į Šiaulius ir įsiliejome į „Dagilėlio“ dainavimo mokyklos surengtą festivalį „Aš – mažytė pasaulio dalis”.

Nuotraukų galerija
Nuotraukų galerija
XII-asis jaunųjų atlikėjų ansamblių konkursas „Muzikuokime drauge-2018“ Birštone
Sveikiname konkursų laureatus!

Kovo 3 dieną Birštono kultūros namuose, 2 mūsų mokyklos kolektyvai dalyvavo XII-ajame jaunųjų atlikėjų ansamblių konkurse „Muzikuokime drauge-2018“, skirtame Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui.

Nuotraukų galerija
Nuotraukų galerija
Tarptautinis festivalis „Laudate pueri”
Pirmą kartą Lietuvoje tokio pobūdžio organizuotame renginyje dalyvavo per 300 dalyvių: 80 choristų, 160 instrumentalistų bei 60 mokytojų, kurie plėtojo kompetencijas Kauno pedagogų kvalifikacijos centro akredituotuose seminaruose.

Kovo 10 d., šeštadienį, Kauno valstybinėje filharmonijoje ir VDU Katalikų teologijos fakultete vyko tarptautinis Baltijos šalių vaikų muzikos festivalis „Laudate Pueri”, kurį organizavo Kauno sakralinės muzikos mokykla.

Festivalyje dalyvavo Šiaulių berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis“, Kauno sakralinės muzikos mokyklos jungtinis choras „Cantores David” ir styginiais instrumentais pagal Suzuki metodą groti besimokantys mažieji muzikantai iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos. Vyko meistriškumo pamokos, repeticijos ir koncertai. Dieną vainikavo baigiamasis koncertas Kauno valstybinėje filharmonijoje.

Anonsas – Marijos radijo laidoje „Musica sacra”.

Festivalio atgarsiai – „Kauno dienos” straipsnyje.

Nuotraukų galerija
Nuotraukų galerija
Mokyklos bendruomenė sveikina Lietuvą su Gimtadieniu
Nuotraukų galerija
Nuotraukų galerija
Kauno sakralinės muzikos mokykloje statomi nauji vargonai

Švenčiant Lietuvos Valstybės atkūrimo šimtmečio jubiliejų, rėmėjai dovanoja mūsų mokyklai naujus mechaninius vargonus. Tai tikrai tokio jubiliejaus verta dovana. Dar 2017 metų pavasarį gimusi svajonė iš lėto subrendo išsipildymui. Koplyčios rekonstrukcija ir naujų vargonų pastatymo darbai planuojami užbaigti rugpjūčio mėnesį.

Nuotraukų galerija
Nuotraukų galerija
SU NAUJAISIAIS 2018 VIEŠPATIES GIMIMO METAIS!

Nuoširdžiausiai sveikiname Jus su Viešpaties Jėzaus Kristaus Gimimu ir su Naujaisiais 2018-aisiais Viešpaties Gimimo Metais.

Visų mūsų pastangos ir darbai tepuošia Tėvynę Lietuvą, o svajonės ir viltys težadina pasitikėjimą ateitimi.

Mokyklos bendruomenės vardu –
Direktorius dr. kun. Vilius Sikorskas

Nuotraukų galerija
Nuotraukų galerija
Miesto mero padėka mokytojai Vandai Malinauskienei
Nuotraukų galerija
Nuotraukų galerija
Muzikinė advento popietė visai šeimai

Pirmąjį advento sekmadienį Kauno valstybinė filharmonija buvo sausakimša: garsioji lietuvių liaudies folkloro dainininkė Veronika Povilionienė drauge su ansambliu „Blezdinga“, gausiu Kauno sakralinės muzikos mokyklos jungtiniu choru „Cantores David“ („Dovydo giesmininkai“) ir kitais atlikėjais atliko lietuvių liaudies dainas ir garsiuosius Vakarų Europos advento ir Kalėdų laiko kūrinius.

Nuotraukų galerija
Nuotraukų galerija
I respublikinis akordeonistų konkursas „MUSICA ENIGMA”

Sveikiname Marių Mieldažį, kuris lapkričio 24 d. Alytuje tapo II laipsnio laureatu I-ajame respublikiniame jaunųjų akordeonistų konkurse.

Šis renginys buvo ypatingas – pirmą kartą Lietuvoje organizuotame akordeonistų konkurse dalyviai pasirodė inkognito. Jaunieji atlikėjai grojo už širmos, neskelbiant jų vardo, pavardės, mokyklos ir mokytojo.

Buvo grojama Jurijaus Mireko harmonizuota estų liaudies „Audėjų giesmė” ir Vytauto Burinsko mažosios variacijos lietuvių liaudies dainos „Žvirblis” tema.

Dėkojame mokytojai Vandai Malinauskienei už rūpestingą pagalbą pasiruošiant šiam konkursui.

Nuotraukų galerija
Nuotraukų galerija
„Skambanti mokykla 2017”
2017 m. lapkričio 22 d. – šv. Cecilijos Iškilmė

Kauno sakralinės muzikos mokyklos bendruomenė maloniai kviečia Jus švęsti muzikų ir giesmininkų globėjos šv. Cecilijos Iškilmę. Ta proga mokykla plačiai atveria duris ir kviečia užsukti.

Jau tradiciniu tampantis renginys „Skambanti mokykla” sukvies muzikos mokyklų mokytojus, bičiulius, geradarius, esamų ir būsimų mokinių tėvelius bei visus, kuriems domisi sakraline muzika.

RENGINIO AKIMIRKOS NUOTRAUKOSE >>>

Nuotraukų galerija
Nuotraukų galerija
Nikodemo Martinonio respublikiniame jaunųjų choro dirigentų konkurse – laureato diplomas

Sveikiname Gabiją Šinkevičiūtę, kuri iš 2017 m. lapkričio 11 d. vykusio Nikodemo Martinonio respublikinio jaunųjų choro dirigentų konkurso grįžo su II laipsnio laureato diplomu. Konkursas vyko Kauno J. Gruodžio konservatorijoje.

Nuotraukų galerija
Nuotraukų galerija
Edukacinis koncertas „Bažnytinio choro samprata, misija ir raida liturginėse apeigose“

Vilniaus berniukų ir jaunuolių choras „Ąžuoliukas” (meno vadovas VYTAUTAS MIŠKINIS, dirigentas LINAS BALANDIS) dovanoja edukacinių koncertų ciklą, skirtą susipažinti su chorinės muzikos raida krikščioniškose apeigose. Bus atliekami muzikos istorijoje gimę įvairių stilių kūriniai; choro funkciją ir vietą liturgijoje bei atliekamus kūrinius pristatys ir komentuos lektorius kun. dr. VILIUS SIKORSKAS.

Nuotraukų galerija
Nuotraukų galerija
Seniores -„Giesmės" choro koncertinė kelionė į Italiją

Kauno sakralinės muzikos mokyklos choras „Seniores” – Giesmė spalio 14-22 d. buvo išvykęs į koncertinę kelionę į Italiją.

Pakeliui į Italiją buvo aplankyta Čenstakavos (Lenkija) Dievo Motinos ikona (Obraz Matki Boskiej Częstochowskiej). Italijoje kelionė prasidėjo Romoje, kur lankėme šv. Sebastijono katakombas (pirmųjų krikščionių kapus), vėliau lankėme tris didžiausios bazilikas: Laterano šv. Jono (San Giovanni in Laterano), Švč. Mergelės Marijos Snieginės (Santa Maria Maggiore) ir šv. Petro (Basilica di San Pietro).

Didžiausią įspūdį choristams paliko giedojimas šv. Petro bazilikoje šv. Mišių metu. Choras atliko giesmes lotynų ir lietuvių kalbomis, skambėjo Č. Sasnausko, V. Liaudanskaitės ir kt. kūriniai. Bazilikoje meldėmės prie šv. popiežiaus Jono Pauliaus II kapo, Bazilikos kriptose esančioje Lietuvių koplyčioje (Capella Lituana) bei prie šv. Petro kapo.

Nuotraukų galerija
Nuotraukų galerija
Šventinis sakralinės muzikos koncertas Pažaislio vienuolyne: minint Lietuvos ortodoksų metropolijos 700 metų jubiliejų
Rugsėjo 30 d., šeštadienį, 13 val. Kauno Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo pas Elzbietą (Pažaislio) bažnyčioje

Kauno sakralinės muzikos mokyklos jungtinis choras „Cantores David“ (vad. Mindaugas Radzevičius) atliko senąsias romėniškos tradicijos grigališkojo choralo giesmes, Vilniaus Šventosios Dvasios vienuolyno šventinis choras (vad. Tatjana Skovorodko) giedojo ortodoksų liturgines bei moderniųjų laikų kompozitorių giesmes. Chorams pritarė Lietuvos nacionalinės premijos laureatas Čiurlionio kvartetas.

Renginį vedė Kauno sakralinės muzikos mokyklos direktorius kun. dr. Vilius Sikorskas ir protojerėjus (arkikunigas) Vitalijus Mockus.

NUOTRAUKŲ ALBUMAS

Žiniasklaidoje: Kauno diena, Delfi.lt, Bernardinai.lt, Marijos Radijas (laida „Musica Sacra”), Vilniaus ir Lietuvos ortodoksų arkivyskupijos naujienos.

Nuotraukų galerija
Nuotraukų galerija
Kauno sakralinės muzikos mokyklos arfos mokytoja Valerija Baranauskienė LRT laidoje „Laba diena, Lietuva”

Mūsų mokykla bene vienintelė vaikų muzikos mokyklų puoselėjanti nuostabaus instrumento – arfos – mokymą ir populiarinimą. Arfininkė Valerija Baranauskienė šiuo instrumentu Kauno valstybiniame muzikiniame teatre be pertraukos išgrojo 54 metus. Šiandien ji savo ilgametę patirtį ir meilę arfai perduoda Kauno sakralinės muzikos mokyklos jauniesiems muzikantams.

LRT paruošė reportažą apie legendinę arfininkę Valeriją Baranauskienę.

Kviečiame pasižiūrėti laidos įrašą.

Nuotraukų galerija
Nuotraukų galerija
Pasitikime naujuosius mokslo metus

Mieli Mokytojai, mokiniai, tėveliai, mokyklos darbuotojai ir visi mūsų bičiuliai, nuoširdžiausiai sveikinu Jus su naujausiais mokslo metais!

Augti, bręsti, keistis, siekti svajonių, tarnauti, ieškoti meilės ir Dievo įkvėpimo muzikos garsuose – visa tai telpa po mūsų mokyklos stogu. Tai nuostabi erdvė prisiliesti prie muzikos ir kūrybos paslapčių. Ačiū, kad esate ir keliaujate kartu.
Pasitinkame rudenį sustiprėję ir paūgėję: šiemet mūsų mokykloje mokysis istoriškai rekordinis mokinių skaičius – 220. Mokyklos rėmėjų lėšomis atnaujinome II-ojo aukšto patalpas: moderniai sutvarkyta muzikos teorijos klasė ir visos administracinės patalpos. Nuoširdžiausiai dėkojame mūsų geradariams; viliamės dar aukštesnių mokyklos pasiekimų ir kiekvieno Bendruomenės nario dvasinio, muzikinio bei profesinio augimo.

Pagarbiai,
Jūsų kun. dr. Vilius Sikorskas, Kauno sakralinės mokyklos direktorius

Rugsėjo 1-osios dienos šventės akimirkos - NUOTRAUKŲ ALBUME

Nuotraukų galerija
Nuotraukų galerija
Pasiruošimas mokslo metams: informacija pedagogams

Rugpjūčio 23-24 d. EDUKACINĖ-PAŽINTINĖ STOVYKLA MOKYKLOS PEDAGOGAMS GURONYSE

[Stovyklos nuotraukų albumas]

Rugpjūčio 30 d. 15 val. MOKYTOJŲ TARYBOS POSĖDIS

Nuotraukų galerija
Nuotraukų galerija
Kviečiame pasigrožėti Suzuki klasės vasaros stovyklos akimirkomis!
Stovyklos dalyviai sukūrė video įrašą.
 
Nuotraukų galerija
Nuotraukų galerija
Arkivyskupo Teofiliaus Matulionio beatifikacijos iškilmės
2017 m. birželio 25 d., 14 val., Vilniaus katedros aikštė

Kauno sakralinės muzikos mokyklos choras „Cantores David” giedojo Garbingojo arkivysk. Teofiliaus Matulionio beatifikacijos iškilmingų šv. Mišių metu.

Tai ypatingas istorinis įvykis Lietuvai: skelbimo palaimintuoju apeigos mūsų šalyje vyko pirmą kartą.

Iškilmių liturgijai vadovavo popiežiaus Pranciškaus paskirtas kardinolas Angelo Amato SDB.

Nuotraukų galerija
Nuotraukų galerija
Vasaros stovykla „Psallite Sapienter”
Birželio 4-9 d.

Stovykla džiaugsmingai prasidėjo sekmadienio vakarą. 30 vaikų pasidalino į tris grupes, kiekviena iš jų pasirinko arkangelo vardą ir pasivedė jų globai: Gabrieliaus, Rapolo ir Mykolo. Stovyklos dalyviai stato miuziklą „Angeliukų šaly”, nenuilsdami mokosi vaidmenis ir muzikinius numerius. Miuziklo premjera paskutinę stovyklos dieną, birželio 9 d. 12 val. Visus vaikų tėvelius ir draugus kviečiame atvykti!

Nuotraukų galerija
Nuotraukų galerija
Mokslo metų pabaiga: egzaminai, atsiskaitymai, baigiamieji koncertai, diplomų įteikimas
Iškilmingas koncertas ir mokyklos baigimo pažymėjimų įteikimo ceremonija – birželio 1 d. 18:30 val. mokyklos salėje.

Mokslo metų pabaiga – mokyklos darbo, pastangų ir rezultatų derliaus metas. Mūsų mokyklą šiemet baigia 9 abiturientai. Džiaugiamės jų pasiekimais ir puikiais rezultatais, kviečiame jų Tėvelius ir draugus dalyvauti iškilmingame koncerte ir mokyklos baigimo pažymėjimų įteikimo ceremonijoje, kuri vyks š.m. birželio 1 d. 18:30 val. mokyklos salėje.

Gegužės mėnuo – egzaminų, atsiskaitymų metas; vyksta kontrolinės pamokos, koncertai, viešos ir uždaros muzikinės perklausos.

Nuotraukų galerija
Nuotraukų galerija
Kauno miesto švietimo įstaigų mokslo metų užbaigos, padėkos šv. Mišios
Birželio 1 d. 12 val. Kauno šv. apaštalų Petro ir Povilo arkikatedroje bazilikoje

Šv. Mišias kartu su Jo Ekscelencija Kauno arkivyskupu metropolitu Lionginu Virbalu SJ aukojo šv. Mato gimnazijos direktorius kun. Rytis Baltrušaitis ir Kauno sakralinės muzikos mokyklos direktorius kun. Vilius Sikorskas.

Kauno miesto savivaldybės Švietimo skyriaus pakvietimu giedojo Kauno sakralinės muzikos mokyklos jungtinis choras „Cantores David”.

Nuotraukų galerija
Nuotraukų galerija
Šv. Adalberto Vaitiekaus relikvijų sutikimas
Kauno Šv. Jurgio Kankinio bažnyčia

Gegužės 21 d., sekmadienį, į Kauno miestą iš Gniezno miesto buvo parvežtos šv. Adalberto Vaitiekaus relikvijos, jos buvo perduotos saugoti broliams pranciškonams.

Visose šio įvykio apeigose giedojo Kauno sakralinės muzikos mokyklos mokytojų vyrų ansamblis.

Nuotraukų galerija
Nuotraukų galerija
Šventė su Apaštališkuoju Nuncijumi Šilavote

2017 m. gegužės 14 dieną Šilavoto Davatkynas (Prienų r.) minėjo 10-ies metų muziejinės veiklos jubiliejų. Šią Prienų kraštui svarbią datą vainikavo Apaštališkojo Nuncijaus – Šventojo Sosto atstovo Lietuvoje Jo Eminencijos arkivyskupo Pedro López Quintana vizitas.

Nuotraukų galerija
Nuotraukų galerija
Festivalis „Marija – Motina mūs”
Gegužės 7 d.

2017 m. gegužės 7 d. Kauno Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo pas Elzbietą (Pažaislio) bažnyčioje jau 9 kartą įvyko Respublikinis vaikų ir jaunimo chorų giesmių Marijai festivalis „MARIJA – MOTINA MŪS“. Kasmetinis Kauno sakralinės muzikos mokyklos organizuojamas festivalis buvo skirtas tarptautinei Motinos dienai paminėti.

Nuotraukų galerija
Nuotraukų galerija
Kauno valstybinės filharmonijos salėje vykusio koncerto „Prisikėlimas” akimirkos
2017 m. balandžio 23 d. – Atvelykis

Užbaigiant Velykų pirmą savaitę ir švenčiant Atvelykį balandžio 23 d. Kauno valstybinėje filharmonijoje buvo surengta muzikinė popietė visai šeimai „Prisikėlimas“. Popietės programoje skambėjo giesmės ir dainos, velykiniai džiaugsmai ir papročiai, kuriuos pristatė Kauno sakralinės muzikos mokyklos jungtinis choras „Cantores David“ ir jo mažasis orkestras, kun. Vilius Sikorskas, Veronika Povilionienė ir folklorinis ansamblis „Blezdinga“, Petras Vyšniauskas (saksofonas), Dominykas Vyšniauskas (fliugelhornas) ir Gvidas Kovėra (liaudies instrumentai).

Nuotraukų galerija
Nuotraukų galerija
Muzikinė popietė visai šeimai „Prisikėlimas“

VISUS NUOŠIRDŽIAI KVIEČIAME į Kauno sakralinės muzikos mokyklos iškilmingą velykinį koncertą „Prisikėlimas”, kuris vyks š.m. balandžio 23 d., 14 val. (sekmadienį) Kauno valstybinės filharmonijos salėje.

Koncerte dalyvauja:

VERONIKA POVILIONIENĖ

PETRAS VYŠNIAUSKAS (saksofonas)

DOMINYKAS VYŠNIAUSKAS (fliugelhornas)

GVIDAS KOVĖRA (liaudies instrumentai)

Kunigas VILIUS SIKORSKAS

FOLKLORINIS ANSAMBLIS „BLEZDINGA“

KAUNO SAKRALINĖS MUZIKOS MOKYKLOS CHORAS „CANTORES DAVID“

Programoje – velykiniai džiaugsmai, papročiai, dainos ir giesmės.

Nuotraukų galerija
Nuotraukų galerija
Mokyklos bendruomenė nuoširdžiausiai sveikina Jus su Šv. Velykomis!

RESURREXI, et adhuc tecum sum...

PRISIKĖLIAU, ir nuo šiol esu su tavimi...

Te Prisikėlusiojo šviesa užlieja Jūsų širdis, atgaivina tikėjimo ir meilės versmes bei tepažadina naujo, perkeisto, amžino Gyvenimo viltį!

Nuotraukų galerija
Nuotraukų galerija
Sveikiname balandžio mėnesio konkursų laureatus!

2017-ųjų balandį net 9 mūsų mokyklos mokiniai tapo įvairių konkursų laureatais.

Nuotraukų galerija
Nuotraukų galerija
Mokiniai dalyvauja ES programos „eTwinning” projektuose

Kauno sakralinės muzikos mokyklos mokiniai ir mokytojai dalyvavo programos „eTwinning” projektuose „Už saugų internetą” bei „Aš – tai Lietuva”.

Vasario mėn. choro grupė „Juniores” (mokytojai Ingrida Tarvydienė ir Žilvinas Z. Tarvydas) įrašė vaizdo klipą, kuris atkreipia dėmesį į tai, kodėl ir kaip saugiai elgtis internete, o kovo mėn. prie jų prisijungė ir choro grupė „Pueri II” (mokytojai Rasa Palšauskienė ir Žilvinas Z. Tarvydas) su vaizdo klipu, jautriai iliustruojančiu meilę Tėvynei.

Nuotraukų galerija
Nuotraukų galerija
Išleista mokytojos Valerijos Baranauskienės knyga „Arfa amžių tėkmėje”

Leidykla „Naujoji lanka” išleido  Kauno sakralinės muzikos mokyklos mokytojos Valerijos Baranauskienės autorinę knygą „Arfa amžių tėkmėje”.

Knygos pristatymas įvyko 2017 m. balandžio 10 d. Stasio Vainiūno namuose, Vilniuje bei balandžio 11 d. Kauno valstybiniame muzikiniame teatre.

Dėkojame visiems dalyvavusiems!

V. Baranauskienė: arfos dvasios palytėta. Joana Daunytė, „Kauno diena”, 2017-04-11

Nuotraukų galerija
Nuotraukų galerija
Sveikinimai konkursų laureatams

Sveikiname mokines Miglę Petrauskaitę, Gabiją Šinkevičiūtę, Salviniją Navickaitę, Juliją Mironovaitę bei jų mokytoją Ingridą Tarvydienę, 2017 m. kovo 25 d. VIII-ajame respublikiniame jaunųjų atlikėjų harmonizuotų lietuvių liaudies dainų a‘cappella konkurse „Oi žiba žiburėlis“ užėmusias II vietą!

2017 m. kovo 24 d. vyko respublikinis vaikų ir jaunimo „Giesmių giesmelės“ konkursas „Jo vardą aukštinkim giesmėj“. Jame dalyvavusios mūsų mokyklos mokinės Ringailė Ramašauskaitė, Nora Zinkevičiūtė, Austėja Norkūnaitė ir Beatričė Roževičiūtė tapo konkurso laureatėmis! Sveikiname ir dėkojame mokytojai Jurgitai Žilinskaitei, koncertmeisterėms Jurgitai Otienei, Aydai Kugevičienei ir Daliai Krunglevičienei.

Taip pat sveikiname mokinį Vakarį Balkų, 2017 m. kovo 15 d. II-ąjame respublikiniame styginių instrumentų pjesių konkurse „Crescendo“ tapusį A grupės laureatu. Dėkojame mokytojai Romai Razmienei bei koncertmeisterei Ievai Žemaitytei.

Nuotraukų galerija
Nuotraukų galerija
Mokyklos atstovai dalyvavo sakraliosios muzikos konferencijoje „Muzika ir Bažnyčia” Vatikane

Kovo 2-4 d. Kauno sakralinės muzikos mokyklos direktorius kun. dr. Vilius Sikorskas ir choro „Cantore David“ grupės Pueri II choro vadovas Žilvinas Tarvydas Italijoje, Vatikane, dalyvavo tarptautinėje konferencijoje „Muzika ir Bažnyčia: kultas ir kultūra, 50 metų nuo Instrukcijos  Musicam Sacram“ („Musica e Chiesa: culto e cultura a 50 anni dalla Musicam Sacram“), kurią organizavo Popiežiškoji kultūros taryba ir Katalikiškojo ugdymo kongregacija. Mokyklos direktorius šiame renginyje atstovavo ne tik Kauno sakralinės muzikos mokyklai, bet ir Lietuvos Vyskupų Konferencijai.

Nuotraukų galerija
Nuotraukų galerija
Kauno sakralinės muzikos mokyklos kelionė į Italiją

2016 m. rugsėjo 23 d. - spalio 1 d. Kauno sakralinės muzikos mokyklos choro "Cantores David" merginų choras "Juniores" su vadovais Ingrida Tarvydiene ir Tautvydu Tamulaičiu buvo išvykę į koncertinę kelionę į Italiją.

Nuotraukų galerija
Nuotraukų galerija
SU NAUJAISIAIS 2017 VIEŠPATIES GIMIMO METAIS!

Sakralinės muzikos mokyklos administracija visiems nuoširdžiausiai dėkoja už palaikymą, bendrystę ir už visas gražiausias akimirkas patirtas drauge 2016-aisiais metais. Linkime 2017-aisiais visiems siekti meninių aukštumų, nuoširdžiausios darnos ir kūrybinio džiaugsmo. BŪKITE PALAIMINTI!

Nuotraukų galerija
Nuotraukų galerija
Gailestingumo jubiliejaus muzika

Gailestingumo jubiliejaus muzika – lapkričio 19 d. 18 val. įvyko koncertas Kauno šv. Apaštalų Petro ir Povilo arkikatedroje bazilikoje.

Nuotraukų galerija
Nuotraukų galerija
Šv. Cecilijos dieną – koncertas „Skambanti mokykla“

2016 m. lapkričio 22 d. Kauno sakralinės muzikos mokykla surengė atvirų durų dieną.

Dėkojame visiems dalyvavusiems šiame mokyklos renginyje, skirtame Šv. Cecilijos dienai! Dėkojame vaikams už dainas, mokytojams už Atviras pamokas, direktoriui už dovanas ir puikią šventę. Mūsų visų šventę galime pamatyti ir pasidžiaugti „Kauno dienos” straipsnyje.

Nuotraukų galerija
Nuotraukų galerija
XIX-asis moksleivių chorų festivalis ,,Vilties daina“

Vasario 16 d. Kauno valstybinėje filharmonijoje vyko XIX-asis moksleivių chorų festivalis ,,Vilties daina“.  Jame dalyvavo ir Kauno sakralinės muzikos mokyklos choras „Cantores David” (vadovai M. Radzevičius ir I. Tarvydienė).

Nuotraukų galerija
Nuotraukų galerija
Lietuvos šimtmečio Dainų šventė

Kauno sakralinės muzikos mokykla „Cantores David” gausiai dalyvavo neeiliniame renginyje – Lietuvos šimtmečio Dainų šventėje. Pasipuošę šiai šventei sukurtais mokyklos marškinėliais mūsų mokiniai darniai įsiliejo repeticijas ir šventinius renginius. Mokyklą reprezentavo chorai Pueri II, Juniores I ir Juniores II.

Birželio 30 d., Kaune, Ąžuolyno parke esančiame Dainų slėnyje nuskambėjo „Dainų dienos” koncertas, o liepos 4-6 d. dalyvavome Dainų šventės renginiuose bei repeticijose Vilniuje. Šventės kulminacija įvyko liepos 6 d. – po pietų vyko dalyvių eitynės iš Katedros aikštės į Vingio parką, o 17 val. šventę vainikavo baigiamasis koncertas „Vienybė težydi“.

NUOTRAUKŲ ALBUMAS >>>

ĮRAŠAS IŠ DAINŲ DIENOS ”VIENYBĖ TEŽYDI” VILNIUJE (2018-07-06) >>>

LRT kalbina Kauno sakralinės muzikos mokyklos jungtinio choro „Cantores David” choristes Vilniuje / 2018-07-06 >>>

Nuotraukų galerija
Nuotraukų galerija
Džiaugsmingos vasaros!

Mieli Mokytojai, Mokiniai, Tėveliai,

Vasara jau padovanojo savo pirmąsias saulėtas dienas. Mūsų laukia Lietuvos šimtmečio dainų šventė „Vardan tos”. Labai džiaugiuosi itin darbingais ir kūrybingais 2017-2018 mokslo metais, Jūsų pasiekimai stulbinantys: tapome Giesmių Giesmelės 2018 respublikinio konkurso pagrindiniais laureatais, Ukrainoje Kijeve V-ąjame tarptautiniame solistų, vokalinių ansamblių ir chorų festivalyje-konkurse „Victoria”merginų choras laimėjo I-ąją vietą, surengėme puikų, profesionalų I-ąjį tarptautinį festivalį „Laudate Pueri”... Šešios mūsų abiturientės sėkmingai pabaigė mokyklą. Gegužės pabaigoje priėmėme net 37 naujus moksleivius, tai labai šviesus ir viltingas mokyklos Pavasaris. Brangūs mūsų naujieji Mokiniai, visus Jus nuoširdžiai sveikinu.

Vasaros metu mūsų mokykla stengsis pakeisti savo senąjį stogą ir naujai atkurti savo Širdį – koplyčią, kurioje pradės pulsuoti visiškai nauji ir vertingi vargonai.

Mielieji, visiems Jums meldžiu gausių Dangiškojo Tėvo malonių, džiaugsmingo palaiminto poilsio ir sveikiems bei paaugusiems dvasia ir kūnu sugrįžti į Dovydo Giesmininkų Mokyklą!

Direktorius, kun. dr. Vilius Sikorskas

Nuotraukų galerija
Nuotraukų galerija
Atidaroma nauja styginių instrumentų ugdymo programa, formuojama nauja klasė

Nuo 2018 m. rugsėjo 1 d. atidaromas Styginių instrumentų – smuiko ir violončelės – skyrius. Kauno miesto savivaldybės Švietimo skyrius patvirtino Kauno sakralinės muzikos mokyklos smuiko ir violončelės programas.

Mūsų mokykloje pirmą kartą istorijoje greta pagrindinio – chorinio dainavimo ugdymo įkuriamas naujas styginių instrumentų skyrius, taip pat pirmą kartą turime galimybę mokytis groti violončele.

Pradinio muzikinio ugdymo (1-4 kl.) mokiniai galės lankyti 2 instrumento pamokas, 2 solfedžio ir 2 choro „Improvises“ pamokas.   Pagrindinio muzikinio ugdymo (5-8 kl.) mokiniai galės taip pat rinktis  papildomus dalykus – fortepijoną, vokalą ir kt.

Styginių instrumentų grupė įsijungs į bendrą choro „Cantores David” muzikinę ugdomąją ir koncertinę veiklą, formuodami orkestrą.

Sveikiname būsimuosius smuikininkus ir violončelistus!

Nuotraukų galerija
Nuotraukų galerija
Pasitinkant vasarą

Pueri II choras birželio 5 d. išvyko į pažintinę-pramoginę ekskursiją Birštone.

Po mokslo metų pabaigos tai buvo tikra atgaiva. Aplankėme Vytauto kalną, paminklą Vytautui, išbandėme Kneipo sveikatingumo taką, kvėpavome mineralinio vandens garais, sportavome puikiai įrengtame Birštono parke, o sanatorijos „Tulpė” vandens pramogų baseine praleidome daugiau laiko nei buvo suplanuota – tiesiog buvo gera būti ir ilsėtis kartu. Dėkojame mus lydėjusiems mokytojai Rasai Palšauskienei ir choristės Smiltės tėčiui Sauliui!

Nuotraukų galerija
Nuotraukų galerija
Gegužė – koncertų ir išvykų, konkursų ir pergalių, egzaminų ir išleistuvių metas

Gegužės mėnuo Kauno sakralinės muzikos mokykloje – ypatingai darbingas ir gražus metas, kuriam pajusti ir pilnai išgyventi reikia labai daug jėgų ir pastangų. Pasiekti rezultatai ir išgyventos gražiausios emocijos visa tai atperka ir įkvepia tolimesniems siekiams ir svajonėms.

Gegužės pradžioje startavome tradiciniu festivaliu „Marija – Motina mūs, kuris šiais metais persikėlė iš Pažaislio į Kauno arkikatedrą baziliką. Prie mokyklos chorų prisijungė VDU Katalikų teologijos fakulteto mišrus choras „Veritas“ bei katedros Sumos choras.

Tuomet it koks muzikinis traukinys nuvingiavo visas ciklas mokinių atskirų koncertų mokykloje ir už jos ribų: fortepijonosmuikokankliųarfos ir fleitos koncertai. Vaikų choro grupė Pueri I surengė atsisveikinimo su II klase koncertą VDU Didžiojoje auloje. Joje po kelių dienų pasirodė ir visi Suzuki klasių mokiniai su mokytojais.

Nuotraukų galerija
Nuotraukų galerija
„Cantores David” – I-oji vieta Kijeve
Sveikiname konkurso nugalėtojas!

2018 m. gegužės 11 -14 d. choro „Cantores David” merginų ansamblis „Juniores” - „Pastoralė” keliavo į Kijevą ir dalyvavo Ukrainos kultūros ministerijos organizuotame tarptautiniame konkurse-festivalyje „Victoria”, kuriame užėmė I-ąją vietą klasikinių chorų kategorijoje!

Taip pat sveikiname šauniąją choro vadovę Ingridą Tarvydienę, apdovanotą geriausios konkurso dirigentės diplomu!

Apie šį pasiekimą rašo „Kauno dienos” portalas straipsnyje „Kauno choras iš tarptautinio konkurso Ukrainoje parvežė laureatų vardus”.

Nuotraukų galerija
Nuotraukų galerija
Artėja išvyka į atlaidus Tveruose
Šie metai Tverų parapijai yra jubiliejiniai - minima 400 metų bažnyčios pastatymo sukaktis.

Gegužės 27 dieną vyks pagrindinės atlaidų iškilmės.

Klebonas doc. dr. Saulius Stumbra maloniai pakvietė Kauno sakralinės muzikos mokyklos jungtinį chorą „Cantores David” giedoti iškilmingose šv. Mišiose, kurioms vadovaus apaštališkasis nuncijus Lietuvoje arkivyskupas Pedro Lopez Quintana.

Nuotraukų galerija
Nuotraukų galerija
Festivalis „Marija – Motina mūs”

2018 m. gegužės 6 d. Kauno Šv. apaštalų Petro ir Povilo arkikatedroje bazilikoje 10-ąjį kartą įvyko Respublikinis vaikų ir jaunimo chorų giesmių Marijai festivalis „MARIJA – MOTINA MŪS“. Kasmetinis Kauno sakralinės muzikos mokyklos organizuojamas festivalis yra skirtas tarptautinei Motinos dienai paminėti.

Renginio akimirkos – nuotraukų albume.

Nuotraukų galerija
Nuotraukų galerija
III respublikinis akordeonistų konkursas „Muzikinė mozaika 2018”
Sveikiname konkurso laureatą – 1-osios vietos nugalėtoją!

2018 m. balandžio 13 dieną Prienų meno mokykloje įvyko III respublikinis akordeonistų konkursas "Muzikinė mozaika 2018", kuriame Kauno sakralinės muzikos mokyklą atstovavo 3-ios klasės mokinys Marius Mieldažys. Jį konkursui paruošė mokytoja metodininkė Vanda Malinauskienė.

Nuotraukų galerija
Nuotraukų galerija
Su Šv. Velykomis!

Te Prisikėlęs Kristus aplanko Jūsų namus, tenutiesia vilties ir pasitikėjimo kelius tarp Jūsų artimųjų ir teatveria Gyvojo Vandens šaltinius Jūsų širdyse!

Kun. dr. Vilius Sikorskas

Nuotraukų galerija
Nuotraukų galerija
Festivalio „Laudate Pueri” atgarsiai – „Kauno dienos” straipsnyje

Kiekvienas vaikas turi gabumų muzikai – svarbu mokėti juos atskleisti

Ne kritikuoti, bet mokyti su meile ir visapusišku atsidavimu. Tokie kertiniai metodai gali atskleisti išskirtinius vaiko gebėjimus, kurių galbūt nė nesitikime. Savaitgalį Kaune vykusio tarptautinio vaikų muzikos festivalio „Laudate pueri“ dalyviai kartu su pedagogais įrodė, jog tokia teorija išties veikia praktiškai.

Nuotraukų galerija
Nuotraukų galerija
19-tasis respublikinis vaikų ir jaunimo konkursas „Giesmių giesmelė-2018“
MŪSŲ MOKYKLOS GIESMININKAI SURINKO DAUGIAUSIAI BALŲ: sveikiname konkurso laureates!

Kovo 23 d. VDU „Rasos” gimnazijoje įvyko 19-tasis respublikinis vaikų ir jaunimo konkursas „Giesmių giesmelė-2018“. Šių metų tema – Naują giesmę giedokite Viešpačiui, nuostabius darbus Jis daro. Konkurse dalyvavo 63 kolektyvai iš įvairių Lietuvos miestų.

Konkurso laureatais tapo nemažas būrys mūsų mokyklos mokinių.

Nuotraukų galerija
Nuotraukų galerija
Tarptautinis vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų meninės raiškos konkursas-festivalis „Muzikos talentų lyga 2018”
Sveikiname konkurso laureatę!

Kovo 25 d. Vilniuje vykusiame „Muzikos talentų lygos” konkurse mūsų mokyklos choro „Improvises” auklėtinė Kamilė Čepaitė laimėjo III vietą 8-9 m. amžiaus lietuviškos dainos pop kategorijoje!

Nuotraukų galerija
Nuotraukų galerija
IX-asis respublikinis jaunųjų dirigentų konkursas
Sveikiname konkursų laureatę!

Kovo 24 d., šeštadienį, Kauno I-ojoje muzikos mokykloje įvyko IX-asis respublikinis jaunųjų dirigentų konkursas, skirtas Lietuvos 100-čio chorinės muzikos kompozitoriams. Jame puikiai pasirodė ir mūsų mokyklos mokinė Gabija Šinkevičiūtė; laureatės diplomą (II vieta) jai įteikė prof. Petras Bingelis. Gabiją konkursui paruošė mokytoja Ingrida Tarvydienė.

Nuotraukų galerija
Nuotraukų galerija
X-asis respublikinis vaikų meno festivalis „Aš – mažytė pasaulio dalis“
Svečiuose pas „Dagilėlį” Šiauliuose

Kovo 23 dieną vykome į Šiaulius ir įsiliejome į „Dagilėlio“ dainavimo mokyklos surengtą festivalį „Aš – mažytė pasaulio dalis”.

Nuotraukų galerija
Nuotraukų galerija