Kauno sakralinės muzikos mokykla

M. Valančiaus g. 8, LT-44275, Kaunas

Tel. (8 37) 425 741 

El. paštas: info@cantoresdavid.lt

Raštinės darbo laikas: darbo dienomis nuo 9 iki 17 val.

Mokykla atidaryta darbo dienomis nuo 8 iki 21 val.

Įstaigos kodas: 190144834

Direktorius

muz. mgr. dr. kun. Vilius Sikorskas

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Aurelija Helmienė

Tel. (8 673) 83583, mob. tel. (8 647) 05364

Direktoriaus pavaduotoja ūkiui 

Benita Mincevičiūtė

Tel. (8 673) 83583, mob. tel. (8 687) 26208

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form
Pasiekimai
2015 – 2017 mokslo metų konkursų laureatai
Data
Vieta
Renginys
Dalyviai
Mokytojas
Akomponiatorius
Pasiekimas
2018-04-18
Kaišiadorių meno mokykla, Rumšiškių filialas
VIII respublikinis antrojo instrumento (fortepijono) konkursas "Pavasario garsai"
Gerda Šabanovaitė
Laureato diplomas
2018-04-13
Prienai
III respublikinis akordeonistų konkursas „Muzikinė mozaika 2018”
Marius Mieldažys
I vieta
2018-03-25
Vilnius
Tarptautinis vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų meninės raiškos konkursas-festivalis „Muzikos talentų lyga 2018”
Kamilė Čepaitė
III vieta
2018-03-24
Kauno I-oji muzikos mokykla
IX-asis respublikinis jaunųjų dirigentų konkursas
Gabija Šinkevičiūtė
II laipsnio diplomas
2018-03-23
Kaunas
19-tasis respublikinis vaikų ir jaunimo konkursas „Giesmių giesmelė-2018“
Julija Mironovaitė, Gabija Šinkevičiūtė, Viktorija Pareikaitė ir Salvinija Navickaitė
Laureato diplomas - konkurso nugalėtojos
2018-03-23
Kaunas
19-tasis respublikinis vaikų ir jaunimo konkursas „Giesmių giesmelė-2018“
Ringailė Ramašauskaitė, Marija Alijošiūtė, Austėja Norkūnaitė ir Beatričė Roževičiūtė
Laureato diplomas
2018-03-23
Kaunas
19-tasis respublikinis vaikų ir jaunimo konkursas „Giesmių giesmelė-2018“
Meida Raginytė
Laureato diplomas
2018-03-03
Birštonas
XII-asis jaunųjų atlikėjų ansamblių konkursas „Muzikuokime drauge-2018“
Urtė Šabanovaitė, Austėja Gulbinaitė
I vieta
2017-11-24
Alytus
I respublikinis akordeonistų konkursas „MUSICA ENIGMA”
Marius Mieldažys
II vieta
2017-11-11
Kaunas
Nikodemo Martinonio respublikinis jaunųjų choro dirigentų konkursas
Gabija Šinkevičiūtė
II laipsnio laureato diplomas
2017-06-14
Rimini (Italija)
Tarptautinis festivalis ir konkursas „Rimini fest“
Marius Mieldažis
2 vietos laureto diplomas
2017-04-23
Vilnius
IV respublikinio muzikos ir meno mokyklų stygininkų lietuviškos pjesės festivalio, skirto pedagogo T. Šerno atminimui ir Vilniaus Broniaus Jonušo muzikos mokyklos 50-mečiui
Ieva Katinaitė
Diplomas
2017-04-10
Kaunas
XII tarptautinis akordeonistų konkursas „ASCOLTATE 2017”
Marius Mieldažys
II vieta
2017-04-10
Kaunas
XII tarptautinis akordeonistų konkursas „ASCOLTATE 2017”
Benediktas Gudžinskas
III vieta
2017-04-08
Klaipėda
III-oji Respublikinė jaunųjų kanklininkų olimpiada „Skambiosios stygos”
Miglė Voskaitė
II laipsnio diplomas
2017-04-08
Kaunas
XVI-asis Kauno regiono jaunųjų choro dirigentų konkursas
Rokas Norvaišas
II vieta
2017-04-05
Rumšiškės
VII respublikinis antrojo instrumento (fortepijono) festivalis - konkursas „Pavasario garsai“
Luka Ramanauskaitė
Laureato diplomas
2017-04-05
Rumšiškės
VII respublikinis antrojo instrumento (fortepijono) festivalis - konkursas „Pavasario garsai“
Gabija Šinkevičiūtė
Laureato diplomas
2017-04-05
Rumšiškės
VII respublikinis antrojo instrumento (fortepijono) festivalis - konkursas „Pavasario garsai“
Evelina Gaidukevičiūtė
Laureato diplomas
2017-04-05
Rumšiškės
VII respublikinis antrojo instrumento (fortepijono) festivalis - konkursas „Pavasario garsai“
Paulina Liaugaudaitė
Diplomas
2017-03-25
Kaunas
VIII-asis respublikinis jaunųjų atlikėjų harmonizuotų lietuvių liaudies dainų a‘cappella konkursas „Oi žiba žiburėlis“
Miglė Petrauskaitė, Gabija Šinkevičiūtė, Salvinija Navickaitė, Julija Mironovaitė
II vieta
2017-03-24
Kaunas
Respublikinis vaikų ir jaunimo „Giesmių giesmelės“ konkursas „Jo vardą aukštinkim giesmėj“
Ringailė Ramašauskaitė, Nora Zinkevičiūtė, Austėja Norkūnaitė, Beatričė Roževičiūtė
Laureato diplomas
2017-03-15
Jonava
II respublikinio styginių instrumentų pjesių konkurso „Crescendo“
Vakaris Balkus
A grupės laureatas
2017-03-15
Jonava
II respublikinio styginių instrumentų pjesių konkurso „Crescendo“
Milda Paulauskaitė
Diplomantė
2017-03-15
Jonava
II respublikinio styginių instrumentų pjesių konkurso „Crescendo“
Amelija Mickevičiūtė
Diplomantė
2016-11-30
Kauno Juozo Naujalio gimnazija
Lietuvos muzikos ir meno mokyklų XVII Arco festivalis
Ieva Katinaitė
Laureato diplomas
2016-11-24
Kauno A. Kačanausko muzikos mokykla
VII tarptautinis konkursas „Muzikuojame dviese“
Gerda Šabanovaitė
III vieta
2016-11-24
Kaunas
VII tarptautinis konkursas „Muzikuojame dviese“
Augustė Kašėtaitė, Urtė Šabanovaitė
III vieta
2016-06-08
Prienai
I tarptautinis konkursas „Trofeo musicale“
Gerda Šabanovaitė
III vieta
2016-04-15
Kaunas
Respublikinis vaikų ir jaunimo konkursas „Giesmių giesmelė 2016“
Nora Zinkevičiūtė
Laureato diplomas
2016-03-19
Kaunas
Respublikinis jaunųjų dirigentų konkursas
Gabrielė Petrauskaitė
II vieta
2016-03-05
Prienai
Respublikinis akordeonistų konkursas „Muzikinė mozaika“
Benediktas Gudžinskas
I vieta
2016-03-05
Prienai
Respublikinis akordeonistų konkursas „Muzikinė mozaika“
Marius Mieldažys
I vieta
2015-03-25
Kaunas
VI respublikinis antrojo instrumento festivalis-konkursas „Pavasario garsai“
Gabija Žukauskaitė
Laureatė