Kauno sakralinės muzikos mokykla

M. Valančiaus g. 8, LT-44275, Kaunas

Raštinės darbo laikas:

I–V 8.00–17.00 val.

Tel. +370 37 425 741

El. paštas: info@cantoresdavid.lt

Interesantai priimami mokyklos raštinėje nuo 9.00 iki 17.00 val.

Mokykla atidaryta darbo dienomis nuo 8.00 iki 20.00 val.

Įstaigos kodas: 190144834

Direktorius

muz. mgr. dr. kun. Vilius Sikorskas

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Aurelija Helmienė

Tel. +370 673 83583, mob. tel. +370 647 05364

Direktoriaus pavaduotoja ūkiui 

Benita Mincevičiūtė

Tel. +370 673 83583, mob. tel. +370 687 26208

|
Skelbimai ir NAujienos
Gegužė – koncertų ir išvykų, konkursų ir pergalių, egzaminų ir išleistuvių metas

Gegužės mėnuo Kauno sakralinės muzikos mokykloje – ypatingai darbingas ir gražus metas, kuriam pajusti ir pilnai išgyventi reikia labai daug jėgų ir pastangų. Pasiekti rezultatai ir išgyventos gražiausios emocijos visa tai atperka ir įkvepia tolimesniems siekiams ir svajonėms.

Gegužės pradžioje startavome tradiciniu festivaliu „Marija – Motina mūs, kuris šiais metais persikėlė iš Pažaislio į Kauno arkikatedrą baziliką. Prie mokyklos chorų prisijungė VDU Katalikų teologijos fakulteto mišrus choras „Veritas“ bei katedros Sumos choras.

Tuomet it koks muzikinis traukinys nuvingiavo visas ciklas mokinių atskirų koncertų mokykloje ir už jos ribų: fortepijono, smuiko, kanklių, arfos ir fleitos koncertai. Vaikų choro grupė Pueri I surengė atsisveikinimo su II klase koncertą VDU Didžiojoje auloje. Joje po kelių dienų pasirodė ir visi Suzuki klasių mokiniai su mokytojais.

Šis mėnuo buvo turtingas kelionėmis. Svečiavomės katalikiškoje Jono Pauliaus II-ojo gimnazijos bendruomenėje (Šilainiuose), kur surengėme edukacinę pamoką – koncertą. Choro „Ugnelė“ kvietimu vykome į Vilnių, į chorų festivalį „Šimtmečio dainų mozaika”. Tverų klebono iniciatyva aplankėme nuostabų Žemaitijos perlą, kuriame jau 400 metų stovi Švč. M. Marijos apsilankymo bažnyčia – giedojome šv. Mišiose, kurias aukojo ypatingas svečias – apaštališkasis nuncijus Lietuvoje arkivyskupas Pedro Lopez Quintana.

Daug džiaugsmo mūsų širdims atnešė konkursinė – koncertinė išvyka į Ukrainos sostinę Kijevą. V-ąjame tarptautiniame solistų, vokalinių ansamblių ir chorų festivalyje-konkurse „Victoria” nuskynėme I-osios vietos laurus sakralinių chorų kategorijoje, o šaunioji vadovė Ingrida Tarvydienė žiuri komisijos sprendimu buvo paskelbta geriausia konkurso chorvede.

Nors dienos karštos, mokytojai ir mokiniai intensyviai ruošiamės Šimtmečio Dainų šventei: Kaune (Dainų slėnyje) ir Vilniuje (Vingio parke). O prieš tai visus kviečiame į mūsų abiturientų išleistuves.

 

 

 

No items found.