Kauno sakralinės muzikos mokykla
Meniu

Kauno sakralinės muzikos mokykla

M. Valančiaus g. 8, LT-44275, Kaunas

Raštinės darbo laikas:

I–V 8.00–17.00 val.

Tel. (8 37) 425 741

El. paštas: info@cantoresdavid.lt

Interesantai priimami mokyklos raštinėje nuo 9.00 iki 17.00 val.

Mokykla atidaryta darbo dienomis nuo 8.00 iki 20.00 val.

Įstaigos kodas: 190144834

Direktorius

muz. mgr. dr. kun. Vilius Sikorskas

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Aurelija Helmienė

Tel. (8 673) 83583, mob. tel. (8 647) 05364

Direktoriaus pavaduotoja ūkiui 

Benita Mincevičiūtė

Tel. (8 673) 83583, mob. tel. (8 687) 26208

|
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form
Mokykla sveikina
Lietuvą
su Gimtadieniu
Skelbimai ir NAujienos
Kviečiame į šv. Cecilijos Iškilmę
Skaityti daugiau
Pristatome Suzuki vasaros stovyklos video
Skaityti daugiau
Su Mokytojo diena!

Viena diena su puikiu mokytoju yra geriau nei tūkstantis dienų stropaus mokymosi (japonų patarlė)

Brangūs Mokytojai,

Esate dieviškos šviesos nešėjai, dabarties ir ateities kūrėjai, Jums lenkiasi kiekviena jauna širdis. Būkite sveiki, džiugūs, dėkingi ir visada besididžiuojantys Dangaus Tėvo Jums patikėta šventa mokymo misija.

Kviečiame visus spalio 8 d. 14 val. į Kauno  Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų  (Vytauto Didžiojo) bažnyčią (Aleksoto g. 3), kurioje vyks iškilmingos šv. Mišios už miesto Mokytojus.

Direktorius kun. dr. Vilius Sikorskas

Skaityti daugiau
Gražių, jaukių ir prasmingų mokslo metų!

Rugsėjo 2 d. Kauno sakralinės muzikos mokykloje šventiškai pasitikome naujuosius mokslo metus.

16 val. mokyklos direktorius, kun. dr. Vilius Sikorskas aukojo šv. Mišias už mokyklos Bendruomenę Kauno šv. apaštalų Petro ir Povilo arkikatedroje bazilikoje. Šventinėse Mišiose dalyvavo gausus mokinių, tėvelių ir mokytojų būrys. Prieš šv. Mišias grojo mokyklos styginių instrumentų orkestras, Mišių metu giedojo jungtinis mokyklos choras „Cantores David”. Mokyklos direktorius džiaugėsi rekordiškai išaugusia mokyklos Bendruomene: Kauno miesto savivaldybės Švietimo skyrius patvirtinto padidintą mokinių skaičių iki 230.

Kauno sakralinės muzikos mokykla greta Jono Pauliaus II gimnazijos filialo atidarė naują, antrąjį filialą Kauno šv. Kazimiero progimnazijoje. Ši progimnazija su dideliu džiaugsmu ir visokeriopa pagalba sutinka bendradarbiauti. Mokyklos Bendruomenę papildę nauji mokytojai sėkmingai įsijungė į pedagoginę veiklą. Mūsų mokykloje pirmą kartą keletą dalykų bus galima mokytis ir anglų kalba.

Po šv. Mišių mokiniai, mokytojai ir tėveliai rinkosi mokykloje, savo klasėse. Mokykla pasitinka juos dar labiau pagražėjusi. Renovuota koplyčia dar kvepia dažais ir naujai įrengti vargonai jau laukia pirmųjų mokinių prisilietimų.

Linkime gražių, jaukių ir prasmingų mokslo metų!

Skaityti daugiau
Nauji 2019-2020 mokslo metai
Mokslo metų pradžios iškilmė. Nauji mokytojai. Naujos perspektyvos.

Mieli Mokytojai, Mokiniai, Tėveliai, mokyklos Darbuotojai ir visi mūsų Bičiuliai,

Nuoširdžiausiai sveikinu su 2019-2020 mokslo metų pradžia, prašau visiems Jums Dangaus Tėvo palaimos, džiaugsmo, kūrybinės dvasios bei neišsenkančio darbštumo. Kviečiu drauge švęsti mokslo metų pradžią rugsėjo 2 d., pirmadienį:

16 val. šv. Mišios Kauno šv. apaštalų Petro ir Povilo arkikatedroje bazilikoje,

17 val. Mokslo metų pradžios šventė Kauno sakralinės muzikos mokykloje, Valančiaus g. 8.

Kauno sakralinės muzikos mokykla išaugome vėl į rekordinį mokinių skaičių, esame pasiekę 220 moksleivių (prieš tris metus mokykloje mokėsi 137 mokiniai). Mokykla glaudžiai bendradarbiauja su Kauno Jono Pauliaus II-ojo gimnazija,o nuo šių metų ir su Kauno šv. Kazimiero progimnazija: šiose mokyklose dalinamės muzikinėmis žiniomis, dainavimo – giedojimo ir įvairiausių instrumentų grojimo pamokomis.

2018-2019 metais Kauno sakralinės muzikos mokykloje buvo atnaujintas stogas, renovuota koplyčia, pastatyti nauji 8 registrų vargonai, turintys dvi manualines ir pedalinę klaviatūras. Nuo šiol turime puikias galimybes mokyti profesionalaus vargonų grojimo meno, kviečiame visus norinčius.

Mokykloje džiaugiamės puikiais, profesionaliais, naujaisiais mokytojais. Smuiko mokytojų gretas papildo ilgametė Kauno valstybinio muzikinio teatro bei Kauno simfoninio orkestro maestro Renata Surkienė, ji mokys smuiko grojimo paslapčių. Labai džiaugiamės užmezgę ryšius su University of West London absolventais Aivaru Ūsu (Lietuva) ir Evangeline Liew (Singapūras). Juos kviečiame dalintis su mokiniais fortepijono, saksofono, džiazo,  gospelo giedojimo įgūdžiais.

Rudenėjant išleidžiame puikią smuiko mokytoją Jolantą Varnauskę save labiau dovanoti šeimai, auginti vaikus.

 

Pagarbiai

Kun. dr. Vilius Sikorskas, Kauno sakralinės muzikos mokyklos direktorius

Skaityti daugiau
Respublikinė Suzuki vasaros stovykla

Birželio 23-28 dienomis vyko respublikinė Suzuki vasaros stovykla, jau penktą kartą organizuojama Kauno sakralinės muzikos mokyklos (KSMM) Suzuki metodo klasės mokytojos Elvyros Krikščiūnienės.

Stovykloje dalyvavo 54 vaikai (smuiko, violončelės ir fortepijono specialybių) iš Vilniaus, Kauno, Rumšiškių, Jonavos, Kėdainių, Nemenčinės, Molėtų ir Akmenės.

Skaityti daugiau
Gabiausieji ir uoliausieji – į nuostabiuosius Čekijos kalnus

2018-2019 mokslo metus vainikuojame kelione į nuostabiuosius Čekijos kalnus. Gabiausi mokiniai, uoliausiai lankę mokyklos užsiėmimus, dalyvavę įvairiuose pasirodymuose buvo pakviesti į draugišką kelionę, pasidžiaugti vieni kitais, patirti kalnų grožį ir gamtos didybę. Kelionėje dalyvavo 30 mokinių, 12 gabiausiųjų kelionė buvo padovanota, o visiems kitiems – dalinai finansuota. Mokinius lydėjo 10 suaugusiųjų. Visa mokyklos Bendruomenė tariame ŠIMTUS AČIŪ Rėmėjams, taip pat gerb. Rasai ir Algiui už „Guliverį”, kuris sutiko mumis rūpintis bei saugiai ir įdomiai organizuoti šią kelionę!

Skaityti daugiau
8 kl. baigimo pažymėjimų įteikimo šventė

Birželio 4 d. Kauno arkivyskupijos konferencijų salėje vyko Kauno sakralinės muzikos mokyklos absolventų – 8-os klasės baigimo pažymėjimų įteikimo šventė. Šiemet mokyklą baigė ir pagrindinį muzikinį išsilavinimą įgijo 17 mokinių.

Saule Marija, Juste, Gonorata, Beatriče, Evelina, Saule, Benediktai, Austėja, Rūta, Rugile, Migle, Pijau, Julija, Pijau Konstantinai, Salvinija, Guste, Lukai, AČIŪ Jums už puikias akimirkas praleistas kartu, už labai aukštus Jūsų pasiektus rezultatus ir ypač už meilę muzikai bei jaunatvišką Jūsų polėkį!

Skaityti daugiau
Festivalis „Marija – Motina mūs”

2019 m. gegužės 26 d. Išlauže (Prienų r.), Švč. Mergelės Marijos, Krikščionių pagalbos bažnyčioje įvyko respublikinis vaikų ir jaunimo chorų giesmių Marijai festivalis „Marija – Motina mūs”. Šiemet festivalis sutapo su parapijos atlaidais ir Pirmosios komunijos švente.

Skaityti daugiau
Festivalis „Dainų mozaika 2019” Vilniuje

Gegužės 11 d., šeštadienį, lydimi mokytojų ir tėvelių, dalyvavome pažintinėje-koncertinėje kelionėje Vilniuje. Išvykos tikslas – šv. Kotrynos bažnyčia, kurioje vyko respublikinis chorų festivalis „Dainų mozaika 2019”.

Rytas Vilniuje buvo puikus: aplankėme Prezidentūrą ir Sereikiškių parką. Patiko suptis parko supynėse, valgyti ledus, vaikštinėti Prezidentūros koridoriais ir salėmis, klausantis įdomių gido pasakojimų. Po pažintinės ekskursijos ir pietų skubėjome į šv. Kotrynos bažnyčią.

Skaityti daugiau
Sveikiname konkursų laureatus

Gegužės 12 d. Kaune, Palaimintojo Jurgio Matulaičio parapijos bažnyčioje, įvyko XX-ojo respublikinio sakralinės muzikos vaikų ir jaunimo festivalio „Giesmių giesmelė-2019“ laureatų koncertas.

Sveikiname konkurso laureates Justę Zinkevičiūtę (mokytoja Jurgita Žilinskaitė, koncertmeisterė Ayda Kugevičienė) ir Ugnę Čekavičiūtę (mokytoja Aura Burneckaitė, koncertmeisterė Dalia Krunglevičienė).

Skaityti daugiau
Šv. Velykos

Te prisikėlęs Kristus savo veido šviesa pripildo mūsų visų širdis viltimi, tikėjimu ir meile.

Kauno sakralinės muzikos mokyklos Bendruomenės vardu –

Kun. dr. Vilius Sikorskas

Skaityti daugiau
Archyvas
Renginiai, naujienos, nuotraukos, video etc.