Kauno sakralinės muzikos mokykla

M. Valančiaus g. 8, LT-44275, Kaunas

Raštinės darbo laikas:

I–V 8.00–17.00 val.

Tel. (8 37) 425 741

El. paštas: info@cantoresdavid.lt

Interesantai priimami mokyklos raštinėje nuo 9.00 iki 17.00 val.

Mokykla atidaryta darbo dienomis nuo 8.00 iki 20.00 val.

Įstaigos kodas: 190144834

Direktorius

muz. mgr. dr. kun. Vilius Sikorskas

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Aurelija Helmienė

Tel. (8 673) 83583, mob. tel. (8 647) 05364

Direktoriaus pavaduotoja ūkiui 

Benita Mincevičiūtė

Tel. (8 673) 83583, mob. tel. (8 687) 26208

|
Pasiekimai
Data
Vieta
Renginys
Dalyviai
Mokytojas
AkompAniatorius
Pasiekimas
2021-02-06
Kaunas, nuotolinis konkursas
II-asis respublikinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Karališkasis barokas – 2021“
Ieva Katinaitė
I vieta
2021-02-06
Kaunas, nuotolinis konkursas
II-asis respublikinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Karališkasis barokas – 2021“
Elzė Esmantaitė
II vieta
2021-02-06
Kaunas, nuotolinis renginys
II-ais respublikinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Karališkasis barokas – 2021“
Martyna Marčiukaitytė
III vieta
2021-02-06
Kaunas, nuotolinis konkursas
II-ais respublikinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Karališkasis barokas – 2021“
Nora Zinkevičiūtė
II vieta
2021-02-06
Kaunas, nuotolinis konkursas
II-ais respublikinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Karališkasis barokas – 2021“
Ugnė Juodiškytė
III vieta
2021-02-06
Kaunas, nuotolinis konkursas
II-ais respublikinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Karališkasis barokas – 2021“
Ona Danilevičiūtė
III vieta
2021-02-06
Kaunas, nuotolinis konkursas
II-ais respublikinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Karališkasis barokas – 2021“
Amelija Mickevičiūtė
III vieta
2021/01/31
Riccione, Italija
I-asis tarptautinis konkursas „Future Stars“
Choras "Improvises"
I vieta ir 500 Eur kuponas
2021-01-31
Riccione, Italija
I-asis tarptautinis konkursas „Future Stars“
Meirita Paužaitė
I vieta
2021-01-31
Riccione, Italija
I-asis tarptautinis konkursas „Future Stars“
Paulina Kuzmarskaitė
I vieta
2021-01-31
Riccione, Italija
I-asis tarptautinis konkursas „Future Stars“
Viltė Palaimaitė
I vieta
2021-01-31
Riccione, Italija
I-asis tarptautinis konkursas „Future Stars“
Emanuelis Jakelis
I vieta
2021-01-31
Riccione, Italija
I-asis tarptautinis konkursas „Future Stars“
Augustė Navickaitė
I vieta
2021-01-30
Nur-Sultane (Kazachstanas), nuotolinis konkursas
I-asis tarptautinis vokalinis-instrumentinis konkursas „International Music Astana“
Bernardas Mickevičius
I vieta
2021-01-30
Nur-Sultane (Kazachstanas), nuotolinis konkursas
I-asis tarptautinis vokalinis-instrumentinis konkursas „International Music Astana“
Gabija Klupšaitė
I vieta
2021-01-30
Nur-Sultane (Kazachstanas), nuotolinis konkursas
I-asis tarptautinis vokalinis-instrumentinis konkursas „International Music Astana“
Gabrielius Mickevičius
II vieta
2021-01-30
Nur-Sultane (Kazachstanas), nuotolinis konkursas
I-asis tarptautinis vokalinis-instrumentinis konkursas „International Music Astana“
Kristupas Vrublevskis
Grand Prix
2021-01-30
Nur-Sultane (Kazachstanas), nuotolinis konkursas
I-asis tarptautinis vokalinis-instrumentinis konkursas „International Music Astana“
Martyna Marčiukaitytė
Grand Prix
2021-01-30
Nur-Sultane (Kazachstanas), nuotolinis konkursas
I-asis tarptautinis vokalinis-instrumentinis konkursas „International Music Astana“
Gretė Sirunavičiūtė
I vieta
2021-01-30
Nur-Sultane (Kazachstanas), nuotolinis konkursas
I-asis tarptautinis vokalinis-instrumentinis konkursas „International Music Astana“
Nora Zinkevičiūtė
I vieta
2021-01-30
Nur-Sultane (Kazachstanas), nuotolinis konkursas
I-asis tarptautinis vokalinis-instrumentinis konkursas „International Music Astana“
Ugnė Juodiškytė
I vieta
2021-01-30
Nur-Sultane (Kazachstanas), nuotolinis konkursas
I-asis tarptautinis vokalinis-instrumentinis konkursas „International Music Astana“
Choras „Pueri II“
Grand Prix
2021-01-24
Kišiniovas (Moldova), nuotolinis konkursas
Tarptautinis festivalis - konkursas „Junior's hope“
Augustė Navickaitė
II vieta
2021-01-24
Kišiniovas (Moldova), nuotolinis konkursas
Tarptautinis festivalis - konkursas „Junior's hope“
Viltė Palaimaitė
I vieta
2021-01-23
Gargždai (Klaipėdos r.), nuotolinis konkursas
II respublikinis lietuviškos autorinės kanklių ir birbynių muzikos konkursas „Minijos vingiai“
Austėja Norkūnaitė
I vieta
2021-01-23
Nur-Sultanas (Kazachstanas), nuotoliniu būdu
I tarptautinis jaunųjų pianistų konkuras „PianoForte“
Gerda Šabanovaitė
II vieta
2021-01-23
Nur-Sultanas (Kazachstanas), nuotoliniu būdu
I tarptautinis jaunųjų pianistų konkuras „PianoForte“
Jūra Ramanauskaitė
III vieta
2021-01-23
Trakai, nuotoliniu būdu
V respublikinis styginių instrumentų festivalis-konkursas „ROMANTIKŲ ĮKVĖPTI“
Ona Danilevičiūtė
Laureato diplomas
2021-01-10
Nur-Sultanas (Kazachstanas), nuotoliniu būdu
VI tarptautinis konkursas-festivalis „Kalėdų žvaigždės“
Choras „Improvises“
Grand Prix
2021-01-10
Nur-Sultanas (Kazachstanas), nuotoliniu būdu
VI tarptautinis konkursas-festivalis „Kalėdų žvaigždės“
Augustė Kašėtaitė
Grand Prix
2021-01-10
Nur-Sultanas (Kazachstanas), nuotoliniu būdu
VI tarptautinis konkursas-festivalis „Kalėdų žvaigždės“
Kristupas Vrublevskis
Grand Prix
2021-01-10
Nur-Sultanas (Kazachstanas), nuotoliniu būdu
VI tarptautinis konkursas-festivalis „Kalėdų žvaigždės“
Simona Šidlauskaitė
Grand Prix
2021-01-10
Nur-Sultanas (Kazachstanas), nuotoliniu būdu
VI tarptautinis konkursas-festivalis „Kalėdų žvaigždės“
Amelija Mickevičiūtė
I vieta
2021-01-10
Nur-Sultanas (Kazachstanas), nuotoliniu būdu
VI tarptautinis konkursas-festivalis „Kalėdų žvaigždės“
Paulina Valiūtė
I vieta
2021-01-10
Nur-Sultanas (Kazachstanas), nuotoliniu būdu
VI tarptautinis konkursas-festivalis „Kalėdų žvaigždės“
Augustė Kašėtaitė (arfa), Eglė Žiobakaitė (fleita)
I vieta
2021-01-10
Nur-Sultanas (Kazachstanas), nuotoliniu būdu
VI tarptautinis konkursas-festivalis „Kalėdų žvaigždės“
Augustė Navickaitė
I vieta
2021-01-10
Nur-Sultanas (Kazachstanas), nuotoliniu būdu
VI tarptautinis konkursas-festivalis „Kalėdų žvaigždės“
Gabija Klupšaitė
I vieta
2021-01-10
Nur-Sultanas (Kazachstanas), nuotoliniu būdu
VI tarptautinis konkursas-festivalis „Kalėdų žvaigždės“
Jurgita Kamantauskaitė, Justina Kamantauskaitė
I vieta
2021-01-10
Nur-Sultanas (Kazachstanas), nuotoliniu būdu
VI tarptautinis konkursas-festivalis „Kalėdų žvaigždės“
Salomėja Miškinytė
I vieta
2021-01-10
Nur-Sultanas (Kazachstanas), nuotoliniu būdu
VI tarptautinis konkursas-festivalis „Kalėdų žvaigždės“
Austėja Norkūnaitė
I vieta
2021-01-10
Nur-Sultanas (Kazachstanas), nuotoliniu būdu
VI tarptautinis konkursas-festivalis „Kalėdų žvaigždės“
Urtė Šabanovaitė
I vieta
2021-01-10
Nur-Sultanas (Kazachstanas), nuotoliniu būdu
VI tarptautinis konkursas-festivalis „Kalėdų žvaigždės“
Ansamblis „Quattro Bambino“ (Gabrielius Mickevičius, Bernardas Mickevičius, Amelija Mickevičiūtė, Kamilė Malakauskaitė)
I vieta
2021-01-10
Nur-Sultanas (Kazachstanas), nuotoliniu būdu
VI tarptautinis konkursas-festivalis „Kalėdų žvaigždės“
Ansamblis (Augustė Kašėtaitė, Eglė Žiobakaitė)
I vieta
2021-01-10
Nur-Sultanas (Kazachstanas), nuotoliniu būdu
VI tarptautinis konkursas-festivalis „Kalėdų žvaigždės“
Urtė Esmantaitė
I vieta
2021-01-10
Nur-Sultanas (Kazachstanas), nuotoliniu būdu
VI tarptautinis konkursas-festivalis „Kalėdų žvaigždės“
Emanuelis Jakelis
II vieta
2021-01-10
Nur-Sultanas (Kazachstanas), nuotoliniu būdu
VI tarptautinis konkursas-festivalis „Kalėdų žvaigždės“
Meirita Paužaitė
II vieta
2021-01-10
Nur-Sultanas (Kazachstanas), nuotoliniu būdu
VI tarptautinis konkursas-festivalis „Kalėdų žvaigždės“
Viltė Palaimaitė
II vieta
2021-01-10
Nur-Sultanas (Kazachstanas), nuotoliniu būdu
VI tarptautinis konkursas-festivalis „Kalėdų žvaigždės“
Ansamblis (Eva Evseičikaitė, Urtė Evseičikaitė)
II vieta
2021-01-10
Nur-Sultanas (Kazachstanas), nuotoliniu būdu
VI tarptautinis konkursas-festivalis „Kalėdų žvaigždės“
Sandra Sidabraitė
III vieta
2021-01-09
Vilnius
Tarptautinis konkursas CHRISTMAS TALENT LEAGUE
Miglė Voskaitė
I vieta
2021-01-09
Vilnius
Tarptautinis konkursas CHRISTMAS TALENT LEAGUE
Viltė Palaimaitė
I vieta
2021-01-09
Vilnius
Tarptautinis konkursas CHRISTMAS TALENT LEAGUE
Milda Paulauskaitė
I vieta
2021-01-09
Vilnius
Tarptautinis konkursas CHRISTMAS TALENT LEAGUE
Simona Šidlauskaitė
I vieta
2021-01-09
Vilnius
Tarptautinis konkursas CHRISTMAS TALENT LEAGUE
Augustė Navickaitė
I vieta
2021-01-09
Vilnius
Tarptautinis konkursas CHRISTMAS TALENT LEAGUE
Paulina Valiūtė
III vieta
2021-01-09
Vilnius
Tarptautinis konkursas CHRISTMAS TALENT LEAGUE
Elzė Čepaitė
III vieta
2020-12-31
Nuotolinis konkursas
Tarptautinis konkursas „Grand Eurofest 2020“
Augustinas Gudžinskas
II vieta
2020-12-15
Nur-Sultanas (Kazachstanas), nuotoliniu būdu
I tarptautinis vokalo ir chorinių kūrinių konkursas „Bel Canto“
Simona Šidlauskaitė
I vieta
2020-12-15
Nur-Sultanas (Kazachstanas), nuotoliniu būdu
I tarptautinis vokalo ir chorinių kūrinių konkursas „Bel Canto“
Paulina Valiūtė
I vieta
2020-12-15
Nur-Sultanas (Kazachstanas), nuotoliniu būdu
I tarptautinis vokalo ir chorinių kūrinių konkursas „Bel Canto“
Ringailė Ramašauskaitė
I vieta
2020-12-15
Nur-Sultanas (Kazachstanas), nuotoliniu būdu
I tarptautinis vokalo ir chorinių kūrinių konkursas „Bel Canto“
Elzė Slapcinskaitė
I vieta
2020-12-07
Nur-Sultanas (Kazachstanas), nuotoliniu būdu
V tarptautinis įvairių muzikos žanrų konkursas „Astanos žvaigždės“
Miglė Voskaitė
Grand Prix
2020-12-07
Nur-Sultanas (Kazachstanas), nuotoliniu būdu
V tarptautinis įvairių muzikos žanrų konkursas „Astanos žvaigždės“
Paulina Kuzmarskaitė, Viltė Palaimaitė, Pija Kristina Metrikytė OSB
I vieta
2020-12-07
Nur-Sultanas (Kazachstanas), nuotoliniu būdu
V tarptautinis įvairių muzikos žanrų konkursas „Astanos žvaigždės“
Augustė Navickaitė
II vieta
2020-12-07
Nur-Sultanas (Kazachstanas), nuotoliniu būdu
V tarptautinis įvairių muzikos žanrų konkursas „Astanos žvaigždės“
Viltė Palaimaitė
II vieta
2020-12-07
Nur-Sultanas (Kazachstanas), nuotoliniu būdu
V tarptautinis įvairių muzikos žanrų konkursas „Astanos žvaigždės“
Emanuelis Jakelis
II vieta
2020-12-07
Nur-Sultanas (Kazachstanas), nuotoliniu būdu
V tarptautinis įvairių muzikos žanrų konkursas „Astanos žvaigždės“
Simona Šidlauskaitė
Grand Prix
2020-12-07
Nur-Sultanas (Kazachstanas), nuotoliniu būdu
V tarptautinis įvairių muzikos žanrų konkursas „Astanos žvaigždės“
Emanuelis Jakelis
I vieta
2020-12-07
Nur-Sultanas (Kazachstanas), nuotoliniu būdu
V tarptautinis įvairių muzikos žanrų konkursas „Astanos žvaigždės“
Elzė Čepaitė
II vieta
2020-12-07
Nur-Sultanas (Kazachstanas), nuotoliniu būdu
V tarptautinis įvairių muzikos žanrų konkursas „Astanos žvaigždės“
Paulina Valiūtė
II vieta
2020-12-07
Nur-Sultanas (Kazachstanas), nuotoliniu būdu
V tarptautinis įvairių muzikos žanrų konkursas „Astanos žvaigždės“
Elzė Slapcinskaitė
I vieta
2020-12-07
Nur-Sultanas (Kazachstanas), nuotoliniu būdu
V tarptautinis įvairių muzikos žanrų konkursas „Astanos žvaigždės“
Ringailė Ramašauskaitė
I vieta
2020-12-07
Nur-Sultanas (Kazachstanas), nuotoliniu būdu
V tarptautinis įvairių muzikos žanrų konkursas „Astanos žvaigždės“
Augustė Kašėtaitė
Grand Prix
2020-12-07
Nur-Sultanas (Kazachstanas), nuotoliniu būdu
V tarptautinis įvairių muzikos žanrų konkursas „Astanos žvaigždės“
Urtė Šabanovaitė
Grand Prix
2020-12-07
Nur-Sultanas (Kazachstanas), nuotoliniu būdu
V tarptautinis įvairių muzikos žanrų konkursas „Astanos žvaigždės“
Ieva Katinaitė
Grand Prix
2020-12-07
Nur-Sultanas (Kazachstanas), nuotoliniu būdu
V tarptautinis įvairių muzikos žanrų konkursas „Astanos žvaigždės“
Vėjūnė Balkutė
Grand Prix
2020-12-07
Nur-Sultanas (Kazachstanas), nuotoliniu būdu
V tarptautinis įvairių muzikos žanrų konkursas „Astanos žvaigždės“
Elzė Esmantaitė
I vieta
2020-12-06
Klaipėda (nuotolinis konkursas)
IX tarptautinis jaunųjų atlikėjų tautiniais instrumentais konkursas „Muzikos burtai 2020“
Emanuelis Jakelis
I vieta
2020-12-05
Klaipėda
Respublikinis bendrojo fortepijono mokinių konkursas „Jūros eskizai 2020“
Marija Liutkevičiūtė
II vieta
2020-11-20
Praha (Čekija), nuotolinis konkursas
PRAGUE STARS 2020
Augustinas Gudžinskas
II-ojo laipsnio laureato diplomas
2020-11-20
Praha (Čekija), nuotolinis konkursas
PRAGUE STARS 2020
Juozas Zlatkauskas
III-ojo laipsnio laureato diplomas
2020-11-19
Paryžius (Prancūzija), nuotolinis konkursas
ÉTOILES DE PARIS 2020
Ringailė Ramašauskaitė
Aukso medalis
2020-11-19
Paryžius (Prancūzija), nuotolinis konkursas
ÉTOILES DE PARIS 2020
Elzė Slapcinskaitė
Sidabro medalis
2020-11-11
Alytus
VII-asis respublikinis jaunųjų atlikėjų lietuviškos muzikos konkursas „Atlėk, sakale“
Austėja Norkūnaitė
II-os vietos diplomas
2020-11-11
Alytus
VII-asis respublikinis jaunųjų atlikėjų lietuviškos muzikos konkursas „Atlėk, sakale“
Salomėja Miškinytė
II-os vietos diplomas
2020-11-11
Alytus
VII-asis respublikinis jaunųjų atlikėjų lietuviškos muzikos konkursas „Atlėk, sakale“
Justina Kamantauskaitė
III-os vietos diplomas
2020-11-11
Alytus
VII-asis respublikinis jaunųjų atlikėjų lietuviškos muzikos konkursas „Atlėk, sakale“
Jurgita Kamantauskaitė
III-os vietos diplomas
2020-10-30
Saratovas (Rusija), nuotolinis konkursas
I-asis tarptautinis jaunųjų muzikantų konkursas „Virtuozai“
Elzė Slapcinskaitė
I-ojo laipsnio diplomas
2020-10-30
Saratovas (Rusija), nuotolinis konkursas
I-asis tarptautinis jaunųjų muzikantų konkursas „Virtuozai“
Ringailė Ramašauskaitė
I-ojo laipsnio diplomas
2020-10-30
Saratovas (Rusija), nuotolinis konkursas
I-asis tarptautinis jaunųjų muzikantų konkursas „Virtuozai“
Simona Šidlauskaitė
I-ojo laipsnio diplomas
2020-10-30
Saratovas (Rusija), nuotolinis konkursas
I-asis tarptautinis jaunųjų muzikantų konkursas „Virtuozai“
Paulina Valiūtė
II-ojo laipsnio diplomas
2020-10-30
Saratovas (Rusija), nuotolinis konkursas
I-asis tarptautinis jaunųjų muzikantų konkursas „Virtuozai“
Marija Liutkevičiūtė
I-ojo laipsnio diplomas
2020-10-30
Saratovas (Rusija), nuotolinis konkursas
I-asis tarptautinis jaunųjų muzikantų konkursas „Virtuozai“
Miglė Voskaitė
I-ojo laipsnio diplomas
2020-10-30
Saratovas (Rusija), nuotolinis konkursas
I-asis tarptautinis jaunųjų muzikantų konkursas „Virtuozai“
Austėja Norkūnaitė
I-ojo laipsnio diplomas
2020-10-30
Saratovas (Rusija), nuotolinis konkursas
I-asis tarptautinis jaunųjų muzikantų konkursas „Virtuozai“
Augustė Navickaitė
II-ojo laipsnio diplomas
2020-10-30
Saratovas (Rusija), nuotolinis konkursas
I-asis tarptautinis jaunųjų muzikantų konkursas „Virtuozai“
Viltė Palaimaitė
II-ojo laipsnio diplomas
2020-10-30
Saratovas (Rusija), nuotolinis konkursas
I-asis tarptautinis jaunųjų muzikantų konkursas „Virtuozai“
Meirita Paužaitė
II-ojo laipsnio diplomas
2020-10-30
Saratovas (Rusija), nuotolinis konkursas
I-asis tarptautinis jaunųjų muzikantų konkursas „Virtuozai“
Augustinas Gudžinskas
I-ojo laipsnio diplomas
2020-10-30
Saratovas (Rusija), nuotolinis konkursas
I-asis tarptautinis jaunųjų muzikantų konkursas „Virtuozai“
Juozas Zlatkauskas
II-ojo laipsnio diplomas
2020-10-30
Saratovas (Rusija), nuotolinis konkursas
I-asis tarptautinis jaunųjų muzikantų konkursas „Virtuozai“
Ieva Katinaitė
I-ojo laipsnio diplomas
Data
Vieta
Renginys
Dalyviai
Mokytojas
Akomponiatorius
Pasiekimas
2020-06-27
Kaunas
XVI-asis populiarios dainos konkursas „Pavasario fiesta 2020“
Simona Šidlauskaitė
1-a vieta
2020-06-27
Kaunas
XVI-asis populiarios dainos konkursas „Pavasario fiesta 2020“
Kamilė Čepaitė, Elzė Čepaitė
2 laipsnio diplomas
2020-06-27
Kaunas
XVI-asis populiarios dainos konkursas „Pavasario fiesta 2020“
Augustė Navickaitė
3 laipsnio diplomas
2020-06-17
Rumšiškės
X-asis respublikinis antrojo instrumento (fortepijono) festivalis-konkursas „Pavasario garsai“
Kristupas Aleknavičius
Diplomas
2020-06-17
Rumšiškės
X-asis respublikinis antrojo instrumento (fortepijono) festivalis-konkursas „Pavasario garsai“
Luknė Aleknaitė
Diplomas
2020-06-17
Rumšiškės
X-asis respublikinis antrojo instrumento (fortepijono) festivalis-konkursas „Pavasario garsai“
Martyna Marčiukaitytė
Diplomas
2020-06-17
Rumšiškės
X-asis respublikinis antrojo instrumento (fortepijono) festivalis-konkursas „Pavasario garsai“
Elena Jurčiūtė
Laureato diplomas
2020-06-17
Rumšiškės
X-asis respublikinis antrojo instrumento (fortepijono) festivalis-konkursas „Pavasario garsai“
Emilija Kvedaravičiūtė
Diplomas
2020-06-13
Vilnius
VI-asis Tarptautinis vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų meninės raiškos konkursas-festivalis “MUZIKOS TALENTŲ LYGA 2020”
Rūta Žukauskaitė
3-a vieta lietuviškos dainos kategorijoje
2020-06-13
Vilnius
VI-asis Tarptautinis vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų meninės raiškos konkursas-festivalis “MUZIKOS TALENTŲ LYGA 2020”
Kamilė Čepaitė
3-a vieta pop kategorijoje
2020-06-13
Vilnius
VI-asis Tarptautinis vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų meninės raiškos konkursas-festivalis “MUZIKOS TALENTŲ LYGA 2020”
Simona Šidlauskaitė
2-vieta pop kategorijoje
2020-05-17
Kaunas
Jaunųjų muzikantų konkursas MUZIKA-@
Emanuelis Jakelis
1-oji vieta
2020-05-17
Kaunas
Jaunųjų muzikantų konkursas MUZIKA-@
Viltė Palaimaitė
1-oji vieta
2020-05-17
Kaunas
Jaunųjų muzikantų konkursas MUZIKA-@
Augustė Navickaitė
2-oji vieta
2020-05-17
Kaunas
Jaunųjų muzikantų konkursas MUZIKA-@
Meirita Paužaitė
2-oji vieta
2020-05-17
Kaunas
Jaunųjų muzikantų konkursas MUZIKA-@
Miglė Voskaitė
2-oji vieta
2020-05-17
Kaunas
Jaunųjų muzikantų konkursas MUZIKA-@
Paulina Kuzmarskaitė
3-oji vieta
2020-05-17
Kaunas
Jaunųjų muzikantų konkursas MUZIKA-@
Juozas Zlatkauskas
2-oji vieta
2020-05-17
Kaunas
Jaunųjų muzikantų konkursas MUZIKA-@
Augustinas Gudžinskas
2-oji vieta
2020-05-17
Kaunas
Jaunųjų muzikantų konkursas MUZIKA-@
Rusnė Matelytė
1-oji vieta
2020-05-17
Kaunas
Jaunųjų muzikantų konkursas MUZIKA-@
Faustas Liutkus
2-oji vieta
2020-05-17
Kaunas
Jaunųjų muzikantų konkursas MUZIKA-@
Elzė Esmantaitė, Urtė Esmantaitė
2-oji vieta
2020-05-17
Kaunas
Jaunųjų muzikantų konkursas MUZIKA-@
„Klajoklių kvartetas“: Eglė Žiobakaitė, Austėja Norkūnaitė, Iveta Paliulytė (Kauno sakralinės muzikos mokykla) ir Justis Sinkevičius (Kauno 1-oji muzikos mokykla)
2-oji vieta
2020-05-17
Kaunas
Jaunųjų muzikantų konkursas MUZIKA-@
„Quattro Bambino“ (Kamilė Malakauskaitė, Amelija Mickevičiūtė, Bernardas Mickevičius ir Gabrielius Mickevičius)
2-oji vieta
2020-05-17
Kaunas
Jaunųjų muzikantų konkursas MUZIKA-@
Marija Liutkevičiūtė
3-oji vieta
2020-03-07
Kauno 1-oji muzikos mokykla
X Respublikinis jaunųjų dirigentų konkursas
Ieva Katinaitė
Diplomas
2020-03-07
Kaunas
VI Respublikinis muzikos mokyklų papildomo muzikos instrumento (fortepijono) mokinių konkursas „Su šypsena“
Luka Ramanauskaitė
Diplomas
2020-03-07
Kaunas
VI-asis respublikinis konkursas „Su šypsena“
Luknė Aleknaitė
A grupė - 3 vieta
2020-03-07
Kaunas
VI-asis respublikinis konkursas „Su šypsena“
Ieva Katinaitė
B grupė - 2 vieta
2020-03-07
Kaunas
VI-asis respublikinis muzikos mokyklų papildomo muzikos instrumento (fortepijono) mokinių konkursas „Su šypsena“
Marija Liutkevičiūtė
3-oji vieta
2020-03-07
Kaunas
VI-asis respublikinis muzikos mokyklų papildomo muzikos instrumento (fortepijono) mokinių konkursas „Su šypsena“
Marija Liutkevičiūtė
Diplomas (už įtaigų lyrinės pjesės atlikimą)
2020-03-07
Kaunas
VI-asis respublikinis muzikos mokyklų papildomo muzikos instrumento (fortepijono) mokinių konkursas „Su šypsena“
Gerda Šabanovaitė
2-oji vieta
2020-03-06
Birštonas
XIV jaunųjų atlikėjų ansamblių konkursas-festivalis „Muzikuokime drauge“
Eglė Žiobakaitė, Austėja Norkūnaitė, Iveta Paliulytė
III vieta
2020-01-25
Kaunas
I-asis jaunųjų atlikėjų tarpmokyklinis konkursas „Karališkasis barokas 2020“
Ona Danilevičiūtė
I vieta B1 stygininkų kategorijoje
2020-01-25
Kaunas
I-asis jaunųjų atlikėjų tarpmokyklinis konkursas „Karališkasis barokas 2020“
Ieva Katinaitė
I vieta B3 stygininkų kategorijoje
2020-01-25
Kaunas
I-asis jaunųjų atlikėjų tarpmokyklinis konkursas „Karališkasis barokas 2020“
Martyna Marčiukaitytė
I vieta B4 stygininkų kategorijoje
2020-01-04
Vilnius
Tarptautinis vaikų ir jaunimo vokalo konkursas „Christmas Talent League”
Marija Liutkevičiūtė
II vieta
2019-11-16
Kaunas
IX Lietuvos muzikos mokyklų jaunųjų stygininkų konkursas „Akimirkos”
Bernardas Mickevičius
Laureato diplomas (I vieta)
2019-11-15
Vilnius
III respublikinis muzikos ir meno mokyklų jaunųjų violončelininkų konkursas „CELLO VIRTUOSO”
Bernardas Mickevičius
Lauretas
Data
Vieta
Renginys
Dalyviai
Mokytojas
Akomponiatorius
Pasiekimas
2019-06-09
Kaunas
II-asis tarptautinis jaunųjų muzikantų konkursas „Trofeo Musicale 2019”
Emilija Mitrulevičiūtė
Diplomas
2019-05-12
Kaunas
XX-asis respublikinis moksleivių ir jaunimo konkursas „Giesmių giesmelė 2019”
Justė Zinkevičiutė
Laureato diplomas
2019-05-12
Kaunas
XX-asis respublikinis moksleivių ir jaunimo konkursas „Giesmių giesmelė 2019”
Ugnė Čekavičiūtė
Laureato diplomas
2019-04-17
Ukmergė
IV-asis respublikinis vaikų ir jaunimo dainavimo konkursas-festivalis „Garsų sūkury”.
Justė ir Nora Zinkevičiūtės
II vieta
2019-04-10
Daugai (Alytaus r.)
X-asis Lietuvos jaunųjų atlikėjų konkursas „Sentimentai valsui 2019”
Gerda Šabanovaitė
Laureato diplomas
2019-04-06
Kaunas
XV-asis tarptautinis populiariosios dainos konkursas „Pavasario fiesta 2019”
Joris Šumauskas
I vieta
2019-04-06
Kaunas
XV-asis tarptautinis populiariosios dainos konkursas „Pavasario fiesta 2019”
Kamilė Čepaitė
III vieta
2019-04-06
Kaunas
XV-asis tarptautinis populiariosios dainos konkursas „Pavasario fiesta 2019”
„Improvises”
III vieta
2019-04-02
Vilnius
Tarptautinis vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų vokalo konkursas „Muzikos talentų lyga 2019“
Joris Šumauskas
III vieta
2019-04-02
Vilnius
Tarptautinis vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų vokalo konkursas „Muzikos talentų lyga 2019“
Kamilė Čepaitė
II vieta
2019-03-30
Kaunas
IX-asis respublikinis jaunųjų atlikėjų harmonizuotų lietuvių liaudies dainų a’cappella festivalis – konkursas „OI ŽIBA ŽIBURĖLIS“ – 2019
Kotryna Aleknavičiūtė, Julija Mironovaitė, Evelina Gaidukevičiūtė, Salvinija Navickaitė
Laureato diplomas (III vieta)
2019-03-13
Jonava
I-asis tarptautinis styginių instrumentų jaunųjų atlikėjų konkursas „CRESCENDO”
Ieva Katinaitė
Laureato diplomas
2019-03-06
Rumšiškės
IX-asis respublikinis antrojo instrumento (fortepijono) festivalis-konkursas „Pavasario garsai”
Ieva Katinaitė
Laureato diplomas
2019-03-06
Rumšiškės
IX-asis respublikinis antrojo instrumento (fortepijono) festivalis-konkursas „Pavasario garsai”
Gerda Šabanovaitė
Laureato diplomas
2019-03-06
Rumšiškės
IX-asis respublikinis antrojo instrumento (fortepijono) festivalis-konkursas „Pavasario garsai”
Simonas Jočys
Laureato diplomas
2019-03-06
Rumšiškės
IX-asis respublikinis antrojo instrumento (fortepijono) festivalis-konkursas „Pavasario garsai”
Aidilė Jurčiūtė
Diplomas
2019-03-06
Rumšiškės
IX-asis respublikinis antrojo instrumento (fortepijono) festivalis-konkursas „Pavasario garsai”
Dorotėja Jekabsonė
Laureato diplomas
2019-03-06
Rumšiškės
IX-asis respublikinis antrojo instrumento (fortepijono) festivalis-konkursas „Pavasario garsai”
Kristupas Aleknavičius
Laureato diplomas
2019-03-02
Kaunas
XIV-asis nacionalinis Jono Švedo Kauno krašto konkursas
Miglė Voskaitė
Laureato diplomas
2019-02-09
Kaunas
XIII populiarios dainos festivalis „Baltumo šventė 2019“
Improvises
Baltumo diplomas (*Laimėtojų diplomas)
2019-02-02
Kaunas
Respublikinis ansamblinio muzikavimo konkursas
Justė Zinkevičiūtė, Nora Zinkevičiūtė
I laipsnio diplomas
2019-02-02
Kaunas
Respublikinis ansamblinio muzikavimo konkursas
Paulina Valiūtė ir Rugilė Matjošaitytė
III laipsnio diplomas
2019-02-02
Kaunas
Respublikinis ansamblinio muzikavimo konkursas
Evelina Gaidukevičiūtė, Julija Mironovaitė, Salvinija Navickaitė
III laipsnio diplomas
Data
Vieta
Renginys
Dalyviai
Mokytojas
Akomponiatorius
Pasiekimas
2018-05-14
Kijevas, Ukraina
Tarptautinis konkursas-festivalis „Victoria”
„Juniores”
I-oji vieta klasikinių chorų kategorijoje
2018-04-18
Kaišiadorių meno mokykla, Rumšiškių filialas
VIII respublikinis antrojo instrumento (fortepijono) konkursas "Pavasario garsai"
Gerda Šabanovaitė
Laureato diplomas
2018-04-13
Prienai
III respublikinis akordeonistų konkursas „Muzikinė mozaika 2018”
Marius Mieldažys
I vieta
2018-03-25
Vilnius
Tarptautinis vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų meninės raiškos konkursas-festivalis „Muzikos talentų lyga 2018”
Kamilė Čepaitė
III vieta
2018-03-24
Kauno I-oji muzikos mokykla
IX-asis respublikinis jaunųjų dirigentų konkursas
Gabija Šinkevičiūtė
II laipsnio diplomas
2018-03-23
Kaunas
19-tasis respublikinis vaikų ir jaunimo konkursas „Giesmių giesmelė-2018“
Ringailė Ramašauskaitė, Marija Alijošiūtė, Austėja Norkūnaitė ir Beatričė Roževičiūtė
Laureato diplomas
2018-03-23
Kaunas
19-tasis respublikinis vaikų ir jaunimo konkursas „Giesmių giesmelė-2018“
Julija Mironovaitė, Gabija Šinkevičiūtė, Viktorija Pareikaitė ir Salvinija Navickaitė
Laureato diplomas - konkurso nugalėtojos
2018-03-23
Kaunas
19-tasis respublikinis vaikų ir jaunimo konkursas „Giesmių giesmelė-2018“
Meida Raginytė
Laureato diplomas
2018-03-03
Birštonas
XII-asis jaunųjų atlikėjų ansamblių konkursas „Muzikuokime drauge-2018“
Urtė Šabanovaitė, Austėja Gulbinaitė
I vieta
2017-11-24
Alytus
I respublikinis akordeonistų konkursas „MUSICA ENIGMA”
Marius Mieldažys
II vieta
2017-11-11
Kaunas
Nikodemo Martinonio respublikinis jaunųjų choro dirigentų konkursas
Gabija Šinkevičiūtė
II laipsnio laureato diplomas
Data
Vieta
Renginys
Dalyviai
Mokytojas
Akomponiatorius
Pasiekimas
2017-06-14
Rimini (Italija)
Tarptautinis festivalis ir konkursas „Rimini fest“
Marius Mieldažis
2 vietos laureto diplomas
2017-04-23
Vilnius
IV respublikinio muzikos ir meno mokyklų stygininkų lietuviškos pjesės festivalio, skirto pedagogo T. Šerno atminimui ir Vilniaus Broniaus Jonušo muzikos mokyklos 50-mečiui
Ieva Katinaitė
Diplomas
2017-04-10
Kaunas
XII tarptautinis akordeonistų konkursas „ASCOLTATE 2017”
Marius Mieldažys
II vieta
2017-04-10
Kaunas
XII tarptautinis akordeonistų konkursas „ASCOLTATE 2017”
Benediktas Gudžinskas
III vieta
2017-04-08
Kaunas
XVI-asis Kauno regiono jaunųjų choro dirigentų konkursas
Rokas Norvaišas
II vieta
2017-04-08
Klaipėda
III-oji Respublikinė jaunųjų kanklininkų olimpiada „Skambiosios stygos”
Miglė Voskaitė
II laipsnio diplomas
2017-04-05
Rumšiškės
VII respublikinis antrojo instrumento (fortepijono) festivalis - konkursas „Pavasario garsai“
Paulina Liaugaudaitė
Diplomas
2017-04-05
Rumšiškės
VII respublikinis antrojo instrumento (fortepijono) festivalis - konkursas „Pavasario garsai“
Luka Ramanauskaitė
Laureato diplomas
2017-04-05
Rumšiškės
VII respublikinis antrojo instrumento (fortepijono) festivalis - konkursas „Pavasario garsai“
Gabija Šinkevičiūtė
Laureato diplomas
2017-04-05
Rumšiškės
VII respublikinis antrojo instrumento (fortepijono) festivalis - konkursas „Pavasario garsai“
Evelina Gaidukevičiūtė
Laureato diplomas
2017-03-25
Kaunas
VIII-asis respublikinis jaunųjų atlikėjų harmonizuotų lietuvių liaudies dainų a‘cappella konkursas „Oi žiba žiburėlis“
Miglė Petrauskaitė, Gabija Šinkevičiūtė, Salvinija Navickaitė, Julija Mironovaitė
II vieta
2017-03-24
Kaunas
Respublikinis vaikų ir jaunimo „Giesmių giesmelės“ konkursas „Jo vardą aukštinkim giesmėj“
Ringailė Ramašauskaitė, Nora Zinkevičiūtė, Austėja Norkūnaitė, Beatričė Roževičiūtė
Laureato diplomas
2017-03-15
Jonava
II respublikinio styginių instrumentų pjesių konkurso „Crescendo“
Vakaris Balkus
A grupės laureatas
2017-03-15
Jonava
II respublikinio styginių instrumentų pjesių konkurso „Crescendo“
Milda Paulauskaitė
Diplomantė
2017-03-15
Jonava
II respublikinio styginių instrumentų pjesių konkurso „Crescendo“
Amelija Mickevičiūtė
Diplomantė
2016-11-30
Kauno Juozo Naujalio gimnazija
Lietuvos muzikos ir meno mokyklų XVII Arco festivalis
Ieva Katinaitė
Laureato diplomas
2016-11-24
Kauno A. Kačanausko muzikos mokykla
VII tarptautinis konkursas „Muzikuojame dviese“
Gerda Šabanovaitė
III vieta
Data
Vieta
Renginys
Dalyviai
Mokytojas
Akomponiatorius
Pasiekimas
2016-11-24
Kaunas
VII tarptautinis konkursas „Muzikuojame dviese“
Augustė Kašėtaitė, Urtė Šabanovaitė
III vieta
2016-06-08
Prienai
I tarptautinis konkursas „Trofeo musicale“
Gerda Šabanovaitė
III vieta
2016-04-15
Kaunas
Respublikinis vaikų ir jaunimo konkursas „Giesmių giesmelė 2016“
Nora Zinkevičiūtė
Laureato diplomas
2016-03-19
Kaunas
Respublikinis jaunųjų dirigentų konkursas
Gabrielė Petrauskaitė
II vieta
2016-03-05
Prienai
Respublikinis akordeonistų konkursas „Muzikinė mozaika“
Marius Mieldažys
I vieta
2016-03-05
Prienai
Respublikinis akordeonistų konkursas „Muzikinė mozaika“
Benediktas Gudžinskas
I vieta
2015-03-25
Kaunas
VI respublikinis antrojo instrumento festivalis-konkursas „Pavasario garsai“
Gabija Žukauskaitė
Laureatė