Kauno sakralinės muzikos mokykla

M. Valančiaus g. 8, LT-44275, Kaunas

Raštinės darbo laikas:

I–V 8.00–17.00 val.

Tel. (8 37) 425 741

El. paštas: info@cantoresdavid.lt

Interesantai priimami mokyklos raštinėje nuo 9.00 iki 17.00 val.

Mokykla atidaryta darbo dienomis nuo 8.00 iki 20.00 val.

Įstaigos kodas: 190144834

Direktorius

muz. mgr. dr. kun. Vilius Sikorskas

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Aurelija Helmienė

Tel. (8 673) 83583, mob. tel. (8 647) 05364

Direktoriaus pavaduotoja ūkiui 

Benita Mincevičiūtė

Tel. (8 673) 83583, mob. tel. (8 687) 26208

|
Laudate Pueri

Nuskambėjo jau II-asis tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Laudate pueri“. Šiemet konkurse dalyvavo ne tik jaunieji dainininkai, bet ir atlikėjai, grojantys liaudies instrumentais bei mediniai pučiamaisiais instrumentais.

Nuoširdžiai dėkojame konkurso organizatoriams, dalyviams, jų pedagogams ir tėveliams!

Džiaugiamės sulaukę konkurso dalyvių iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių (Vilniaus, Kauno, Kauno raj. (Galrlaivos), Rokiškio, Elektrėnų, Druskininkų, Alytaus, Panevėžio, Naujosios Akmenės, Kupiškio, Prienų, Garliavos, Kazlų Rūdos), taip pat iš Latvijos (Jūrmala, Rēzekne, Sigulda).

Konkurso dalyviai rungėsi solistų, ansamblių ir chorų grupėse ir kategorijose.

Jaunuosius konkurso dalyvius vertino garbinga ir profesionali komisija.

Dainavimas:

GITANA PEČKYTĖ – VILKELIENĖ –  Kauno valstybinio muzikinio teatro dainininkė, dainavimo mokytoja ekspertė,

NOMEDA VILKANAUSKAITĖ – KUKULSKIENĖ –  Kauno valstybinio muzikinio teatro dainininkė, dainavimo mokytoja ekspertė,

MINDAUGAS RADZEVIČIUS – Kauno valstybinio choro dirigentas chormeisteris ir choro meno vadovo asistentas.

Liaudies ir nacionaliniai styginiai instrumentai:

KRISTINA KUPRYTĖ –  atlikėja ir pedagogė, tarptautinių konkursų laureatė, muzikos atlikėja, pedagogė,

EMILIJA KARALIŪTĖ –  Brunel University London absolventė,

DILETA KUBILIENĖ  –  atlikėja, pedagogė, Kauno Juozo Gruodžio konservatorijos kanklių mokytoja metodininkė.

Mediniai pučiamieji instrumentai:

ULA ČAPLIKAITĖ – Lietuvos Muzikos ir Teatro Akademijos (LMTA) pučiamųjų ir mušamųjų instrumentų katedros lektorė, Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro (LNOBT) orkestro fleitininkė, Nacionalinės M.K. Čiurlionio menų mokyklos fleitos mokytoja.

VIDMANTAS RIŠKUS - Lietuvos kariuomenės orkestro klarnetų grupės koncertmeisteris, ansamblio „Vilniaus klarnetai“ narys, Vilniaus savivaldybės Grigiškių meno mokyklos meno vadovas, pučiamųjų orkestro vadovas, orkestro metodinės grupės pirmininkas, klarneto ir saksofono mokytojas metodininkas.

RENATA PULTINEVIČIENĖ - Vokietijos, Badeno-Viurtembergo regiono Kornwestheimo ir Besigheimo miestų mokyklų pučiamųjų instrumentų klasės vadovė, fleitos dėstytoja, Ludwigsburgo apskrities jaunimo pučiamųjų instrumentų orkestrų darbo vadovė, egzaminų organizavimo ir komisijos narė.

Konkurse dalyvavo ir gausus būrys mūsų mokyklos mokinių, mokytojų, akompaniatorių.

Dainininkai:

Mokytoja Reda Dapšauskienė parengė Godą Kalvaitytę (III vieta), Faustą Liutkų (II vieta), Gabiją Surgailytę (III vieta), Radvilą Starkų (III vieta).

Mokytoja Jurgita Žilinskaitė parengė Elzę Slapcinkaitę (II vieta), Gabiją Klupšaitę (II vieta), Ringailę Ramašauskaitę (II vieta), Mariją Alijošiūtę (II vieta), Juliją Lūžytę (II vieta).

Mokytoja Aura Burneckaitė – Selickė parengė Ugnę Juodiškytę (III vieta), Rusnę Matelytę (II vieta), Amelija Mickevičiūtę (II vieta).

Mokytoja Milda Vosylė parengė Aistę Kovalenkovaitę( III vieta).

Mokytoja Pija Kristina Metrikytė parengė Augustę Navickaitę (II vieta) ir ansamblį Improvizes(II vieta).

Mokytoja Rasa Palšauskienė parengė PUERI II choro ansamblį (II vieta), ir Šv. Kazimiero progimnazijos filialo chorą PUERI I (III vieta).

Mokytojos Reda Dapšauskienė ir Milda Vosylė parengė chorą PUERI I (III vieta).

Akompanavo Dalia Krunglevičienė, Evangeline Liew, Jurgita Gelūnaitė –Tervydienė, Jonas Dapšauskas.

Liaudies instrumentai:

Mokytoja Dileta Kubilienė parengė:

Mantę Mikuckaitę – I vieta

Ugnę Taujanskaitę – II vieta

Salomėją Miškinytę – II vieta ir Nominacija už muzikalų kūrinio atlikimą

Mokytojos Dileta Kubilienė ir Jurgita Otienė parengė Instrumentinį ansamblį – II vieta

Mokytoja Pija Kristina Metrikytė parengė:

Emanuelį Jakelį – I vieta

Agnę Volskytę – I vieta

Meiritą Paužaitę – I vieta

Justę Dapkevičiūtę – II vieta ir Nominacija už kūrybiškumą

Viltę Palaimaitę – II vieta

Martą Stasiukynaitę – II vieta

Kanklių ansamblį „Alis Cordae David“ – II vieta

Mediniai pučiamieji instrumentai:

Mokytoja Rūta Gervienė parengė solistus Liepą Sabaliauskaitę (diplomas) ir Joną Želvį (III vieta).

Mokytojos Valerija Baranauskienė ir Jurgita Otienė parengė arfos ir fleitos duetų dalyvius: Augustę Kašėtaitę ir Pauliną Lizdenytę(II vieta),  Augustę Kašėaitę ir Eglę Žiobakaitę (II vieta), Urtę ir Evą  Evseičikaites (I vieta).

Mokytojos Dileta Kubilienė ir Jurgita Otienė parengė kanklių ir fleitos instrumentinio ansamblio dalyvius: Eglę Žiobakaitę, Rugilę Matjošaitytę, Tają Kralikaitę, Mantę Mikuckaitę, Ugnę Taujanskaitę, Salomėją Miškinytę (II vieta).

Mokytoja Jurgita Otienė parengė solistus: Gabrielių Mickevičių (II vieta), Vitą Liepaitę (III vieta), Urtę Esmantaitę (II vieta).

Akompanavo Aydą Kugevičienė, Rūta Gervienė.

Sveikiname konkurso dalyvius!