Kauno sakralinės muzikos mokykla
Meniu

Kauno sakralinės muzikos mokykla

M. Valančiaus g. 8, LT-44275, Kaunas

Raštinės darbo laikas:

I–V 8.00–17.00 val.

Tel. (8 37) 425 741

El. paštas: info@cantoresdavid.lt

Interesantai priimami mokyklos raštinėje nuo 9.00 iki 17.00 val.

Mokykla atidaryta darbo dienomis nuo 8.00 iki 20.00 val.

Įstaigos kodas: 190144834

Direktorius

muz. mgr. dr. kun. Vilius Sikorskas

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Aurelija Helmienė

Tel. (8 673) 83583, mob. tel. (8 647) 05364

Direktoriaus pavaduotoja ūkiui 

Benita Mincevičiūtė

Tel. (8 673) 83583, mob. tel. (8 687) 26208

|
Mokykla sveikina
Lietuvą
su Gimtadieniu
Skelbimai ir NAujienos
Respublikinė Suzuki vasaros stovykla

Birželio 23-28 dienomis vyko respublikinė Suzuki vasaros stovykla, jau penktą kartą organizuojama Kauno sakralinės muzikos mokyklos (KSMM) Suzuki metodo klasės mokytojos Elvyros Krikščiūnienės.

Stovykloje dalyvavo 54 vaikai (smuiko, violončelės ir fortepijono specialybių) iš Vilniaus, Kauno, Rumšiškių, Jonavos, Kėdainių, Nemenčinės, Molėtų ir Akmenės.

Skaityti daugiau
Gabiausieji ir uoliausieji – į nuostabiuosius Čekijos kalnus

2018-2019 mokslo metus vainikuojame kelione į nuostabiuosius Čekijos kalnus. Gabiausi mokiniai, uoliausiai lankę mokyklos užsiėmimus, dalyvavę įvairiuose pasirodymuose buvo pakviesti į draugišką kelionę, pasidžiaugti vieni kitais, patirti kalnų grožį ir gamtos didybę. Kelionėje dalyvavo 30 mokinių, 12 gabiausiųjų kelionė buvo padovanota, o visiems kitiems – dalinai finansuota. Mokinius lydėjo 10 suaugusiųjų. Visa mokyklos Bendruomenė tariame ŠIMTUS AČIŪ Rėmėjams, taip pat gerb. Rasai ir Algiui už „Guliverį”, kuris sutiko mumis rūpintis bei saugiai ir įdomiai organizuoti šią kelionę!

Skaityti daugiau
8 kl. baigimo pažymėjimų įteikimo šventė

Birželio 4 d. Kauno arkivyskupijos konferencijų salėje vyko Kauno sakralinės muzikos mokyklos absolventų – 8-os klasės baigimo pažymėjimų įteikimo šventė. Šiemet mokyklą baigė ir pagrindinį muzikinį išsilavinimą įgijo 17 mokinių.

Saule Marija, Juste, Gonorata, Beatriče, Evelina, Saule, Benediktai, Austėja, Rūta, Rugile, Migle, Pijau, Julija, Pijau Konstantinai, Salvinija, Guste, Lukai, AČIŪ Jums už puikias akimirkas praleistas kartu, už labai aukštus Jūsų pasiektus rezultatus ir ypač už meilę muzikai bei jaunatvišką Jūsų polėkį!

Skaityti daugiau
Festivalis „Marija – Motina mūs”

2019 m. gegužės 26 d. Išlauže (Prienų r.), Švč. Mergelės Marijos, Krikščionių pagalbos bažnyčioje įvyko respublikinis vaikų ir jaunimo chorų giesmių Marijai festivalis „Marija – Motina mūs”. Šiemet festivalis sutapo su parapijos atlaidais ir Pirmosios komunijos švente.

Skaityti daugiau
Festivalis „Dainų mozaika 2019” Vilniuje

Gegužės 11 d., šeštadienį, lydimi mokytojų ir tėvelių, dalyvavome pažintinėje-koncertinėje kelionėje Vilniuje. Išvykos tikslas – šv. Kotrynos bažnyčia, kurioje vyko respublikinis chorų festivalis „Dainų mozaika 2019”.

Rytas Vilniuje buvo puikus: aplankėme Prezidentūrą ir Sereikiškių parką. Patiko suptis parko supynėse, valgyti ledus, vaikštinėti Prezidentūros koridoriais ir salėmis, klausantis įdomių gido pasakojimų. Po pažintinės ekskursijos ir pietų skubėjome į šv. Kotrynos bažnyčią.

Skaityti daugiau
Sveikiname konkursų laureatus

Gegužės 12 d. Kaune, Palaimintojo Jurgio Matulaičio parapijos bažnyčioje, įvyko XX-ojo respublikinio sakralinės muzikos vaikų ir jaunimo festivalio „Giesmių giesmelė-2019“ laureatų koncertas.

Sveikiname konkurso laureates Justę Zinkevičiūtę (mokytoja Jurgita Žilinskaitė, koncertmeisterė Ayda Kugevičienė) ir Ugnę Čekavičiūtę (mokytoja Aura Burneckaitė, koncertmeisterė Dalia Krunglevičienė).

Skaityti daugiau
Šv. Velykos

Te prisikėlęs Kristus savo veido šviesa pripildo mūsų visų širdis viltimi, tikėjimu ir meile.

Kauno sakralinės muzikos mokyklos Bendruomenės vardu –

Kun. dr. Vilius Sikorskas

Skaityti daugiau
Kauno vaikų vasara
Kviečiame registruotis!

Artėjant vasarai tėveliams rūpi, kaip jų atžalos leis atostogas. Jau trečius metus iš eilės Kaunas pristato nemokamas dienos užimtumo veiklas ir prisideda organizuojant vaikų vasaros poilsio stovyklas.

Registracija prasideda gegužės 6 d., o užsiėmimai ir vasaros stovyklos startuos birželio mėn., vos pasibaigus mokslo metams (pradinukams – nuo birželio 10 d., o vyresnių klasių moksleiviams – nuo birželio 25 d.).

Daugiau informacijos – https://vasara.kaunas.lt

Skaityti daugiau
Sveikiname konkursų laureatus!

Gegužės 4 d. Klaipėdoje įvyko I-asis tarptautinis vaikų ir jaunimo džiazo vokalistų konkursas „Jazz Wind” (renginio organizatorius – Klaipėdos J. Kačinsko muzikos mokykla).

Mūsų mokyklos auklėtinių duetas – Kamilė Čepaitė ir Rūta Žukauskaitė – laimėjo 3-iąją vietą savo amžiaus kategorijoje. Sveikiname Kamilę ir Rūtą bei nuoširdžiai dėkojame jas paruošusiems mokytojams – ses. Pijai Kristinai Metrikytei OSB ir Vadimui Navickui.

Skaityti daugiau
Sveikiname konkursų laureatus!

2019 m. balandžio 15 d. mokyklos salėje įvyko mokinių dainavimo konkursas-koncertas.

Grand Prix ir kelionę į Čekiją laimėjo Ringailė Ramašauskaitė (mokyt. Jurgita Žilinskaitė). Sveikiname!

Skaityti daugiau
Sveikiname konkursų laureatus!

Balandžio 10 d. Dauguose (Alytaus r.) įvyko X-asis respublikinis jaunųjų atlikėjų konkursas „SENTIMENTAI VALSUI 2019”. Jame puikiai pasirodė ir laureato diplomą iškovojo jaunoji pianistė Gerda Šabanovaitė (mokyt. Jurga Varnaitė).

Skaityti daugiau
Sveikiname konkursų laureatus!

Balandžio 17 d. Ukmergės meno mokykloje įvyko IV-asis respublikinis vaikų ir jaunimo dainavimo konkursas-festivalis „Garsų sūkury”.

Mūsų mokyklą jame reprezentavo Justė ir Nora Zinkevičiūtės, kurios sugrįžo į Kauną su II vietos laureato diplomais. Nuoširdžiausiai sveikiname laureates ir dėkojame mokytojai Jurgitai Žilinskaitei ir akompaniatorei Daliai Krunglevičienei.

Skaityti daugiau
Archyvas
Renginiai, naujienos, nuotraukos, video etc.