Kauno sakralinės muzikos mokykla
Meniu

Kauno sakralinės muzikos mokykla

M. Valančiaus g. 8, LT-44275, Kaunas

Raštinės darbo laikas:

I–V 8.00–17.00 val.

Tel. (8 37) 425 741

El. paštas: info@cantoresdavid.lt

Interesantai priimami mokyklos raštinėje nuo 9.00 iki 17.00 val.

Mokykla atidaryta darbo dienomis nuo 8.00 iki 20.00 val.

Įstaigos kodas: 190144834

Direktorius

muz. mgr. dr. kun. Vilius Sikorskas

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Aurelija Helmienė

Tel. (8 673) 83583, mob. tel. (8 647) 05364

Direktoriaus pavaduotoja ūkiui 

Benita Mincevičiūtė

Tel. (8 673) 83583, mob. tel. (8 687) 26208

|
Giedojimo tarnystė Kauno arkikatedroje Bazilikoje
Sekmadieniais 10.30 val.
Lapkričio 1 d.
Juniores
Lapkričio 8 d.
Pueri I
Lapkričio 15 d.
Pueri II
Lapkričio 22 d.
Juniores
Lapkričio 29 d.
Maestro Povilas Padleckis
Gruodžio 6 d.
Pueri I
Gruodžio 13 d.
Pueri II
Gruodžio 20 d.
Maestro Povilas Padleckis
Gruodžio 24 d.
Kalėdų nakties Mišios
Juniores
Gruodžio 25 d.
Šv. Kalėdos
Pueri II
Gruodžio 27 d.
Pueri I
Sausio 3 d.
Maestro Povilas Padleckis
Sausio 10 d.
Juniores
Sausio 17 d.
Pueri I
Sausio 24 d.
Pueri II
Sausio 31 d.
Juniores
Daugiau
SUzukI Metodas
Mokykla sveikina
Lietuvą
su Gimtadieniu
Skelbimai ir NAujienos
Nemokamos dienos užimtumo veiklos Kauno sakralinėje muzikos mokykloje

Artėjant vasarai tėveliams rūpi, kaip jų atžalos leis atostogas. Jau ketvirtus metus iš eilės Kaunas pristato nemokamas dienos užimtumo veiklas ir prisideda organizuojant vaikų vasaros poilsio stovyklas.

Skaityti daugiau
NUO GEGUŽĖS 25 DIENOS GRĮŽTAME PRIE ĮPRASTESNIO UGDYMO PROCESO

Brangūs Tėveliai ir Mokiniai,

keičiantis karantino sąlygoms keičiasi ir mūsų visų darbo specifika. Kauno sakralinės muzikos mokykla nuo gegužės 25 d. pradės  dirbti „mišriu“ mokymo būdu: nuotoliniu, kaip buvo ligi šiol ir, gyvai, kaip tai vyko prieš karantiną. Pradėjome intensyviai ruoštis: teisiniai dokumentai, įstaigos  patalpų paruošimas, apsaugos priemonių įsigijimas, mokytojų, tėvų, mokinių informavimas, turime apgalvoti, apskaičiuoti ir įvertinti patalpų plotus, atlikti gausybę namų darbų ir priimti pačius Jums geriausius sprendimus. Dirbsime gyvai (mokykloje) griežčiausiai  laikantis tvarkos ir rekomendacijų ir, be abejo, ne pilnu (iki karantino buvusiu) pajėgumu.

Skaityti daugiau
Sveikiname pirmojo interaktyvaus (online) jaunųjų muzikantų konkurso MUZIKA-@ diplomantus!

Sveikiname Kauno sakralinės muzikos mokyklos mokinius, puikiai pasirodžiusius pirmajame Lietuvoje interaktyvaus (online) jaunųjų muzikantų konkurse MUZIKA-@.

Skaityti daugiau
Nuotolinio ugdymo procesas nuo gegužės 4 dienos

Skaityti daugiau
Mokyklos ugdymo veikla laikinai stabdoma

Gerbiami Mokytojai, brangūs Mokiniai ir Tėveliai,

Didžiausia padėka Jums už kruopštų ir atsakingą darbą ruošiantis nuotoliniam mokymui. Net nekyla abejonių, kad atlikome viską ir turėjome visas galimybes bei kompetencijas tęsti nuotolinį mokymą. Atlikome visus pavestus namų darbus. Deja, neformaliojo švietimo ugdymo programa laikinai stabdoma.  Mokykla uždaroma nuo balandžio 1 d. iki 30 d., joje niekam lankytis negalima. Dėl tolimesnio ugdymo proceso pranešime kai tik gausime nurodymus.

Artėjant Viešpaties Prisikėlimo šventėms linkiu džiaugsmingos ir viltingos širdies.

Pagarbiai,

Direktorius, kun. dr. Vilius Sikorskas

Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymas

Kauno sakralinės muzikos mokyklos direktoriaus įsakymas

Skaityti daugiau
III-iasis jaunųjų atlikėjų festivalis „Laudate pueri“

Jau trečius metus pavasario pradžią Kaune skelbia choristų balsai ir styginių instrumentų garsai.  2020 m. kovo 7 d. Kaune nuskambėjo Kauno sakralinės muzikos mokyklos organizuotas III-iasis tarptautinis jaunųjų atlikėjų festivalis „Laudate pueri“. Šiais metais festivalis  dedikuotas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-šimtmečiui. „Laudate pueri Dominum“ – šlovinkite vaikai Viešpatį, skelbia Dovydo psalmė. Tarptautinis festivalis sukvietė jaunuosius atlikėjus iš Baltijos šalių išskirtiniams pasirodymams scenose.

Skaityti daugiau
Kauno muzikos mokyklų mokinių koncertas „Pavasarinis žaismas“

2020 m. kovo 9 d. įvyko Kauno muzikos mokyklų mokinių koncertas „Pavasarinis žaismas“, kurį organizavo Kauno miesto muzikos mokyklų metodinis būrelis, Kauno pedagogų kvalifikacijos centras ir Kauno „Akropolis“. Šis koncertas – tai tradicinis šventinis renginys, šiais metais dedikuotas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-mečiui.

Kauno muzikos mokyklą atstovavo ir klausytojus linksmino mūsų „neklaužados“ – „Improvises“ choras. Dėkojame jų vadovams ses. Pijai Metrikytei ir Vadimui Navickui bei mokytojams Evangeline Liew ir Aivarui Ūsui.

Skaityti daugiau
XIV jaunųjų atlikėjų ansamblių konkursas-festivalis „Muzikuokime drauge“

2020 m. kovo 6 d. vyko Birštono kultūros centre vyko XIV jaunųjų atlikėjų ansamblių konkursas-festivalis „Muzikuokime drauge“, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-mečiui. Jame dalyvavo instrumentinis ansamblis „Klajoklių kvartetas“, kuriame groja Eglė Žiobakaitė, Austėja Norkūnaitė, Iveta Paliulytė (Kauno sakralinės muzikos mokykla) ir Justis Sinkevičius (Kauno 1-oji muzikos mokykla).

Sveikiname Eglę, Austėją, Ivetą ir Justį puikiai pasirodžiusius konkurse ir užėmusius III vietą! Mokinius paruošė Dileta Kubilienė, Jurgita Otienė ir Gintautas Kubilius.

Taip pat Sakralinės muzikos mokyklą atstovavo instrumentinis ansamblis „Quattro Bambino“ (Kamilė Malakauskaitė – mokyt. Ayda Kugevičienė, Amelija Mickevičiūtė – mokyt. Elvyra Krikščiūnienė, Bernardas Mickevičius – mokyt. Roma Razmienė ir Gabrielius Mickevičius – mokyt. Jurgita Otienė). Šie jaunieji atlikėjai laimėjo net 2 įvertinimus: Gabrielius – jauniausiojo dalyvio prizą, o visas ansamblis – sceniškiausio kolektyvo apdovanojimą.

Skaityti daugiau
X Respublikinis jaunųjų dirigentų konkursas, skirtas Lietuvos XX a. II pusės chorinės muzikos kūrėjams

2020 m. kovo 7 d. Kauno 1-ojoje muzikos mokykloje įvyko X Respublikinis jaunųjų dirigentų konkursas, skirtas Lietuvos XX a. II pusės chorinės muzikos kūrėjams. Žiuri komisijos pirmininkas – profesorius Petras Bingelis, nariai – Auksė Stankevičienė, Danguolė Beinarytė ir doc. Gintautas Venislovas.

Sveikiname jaunąją dirigentę Ievą Katinaitę, A kategorijoje apdovanotą konkurso diplomu! Ievą konkursui paruošė mokytoja metodininkė Ingrida Tarvydienė.

Skaityti daugiau
Informacija dėl koronaviruso

Sveikatos apsaugos ministerija rekomenduoja žmonėms, kurie neseniai grįžo iš šalių, kur nustatytas koronaviruso protrūkis, 14 dienų nuo išvykimo iš šių šalių dienos likti namuose ir stebėti savo sveikatą. Taip pat prašoma užpildyti anketą, kurią rasite adresu http://nvsc.lrv.lt/covid-19.

Šalių sąrašas: Kinija, Šiaurės Italija (Lombardijos, Veneto, Pjemonto ir Emilijos-Romanijos regionai), Honkongas, Iranas, Japonija, Pietų Korėja, Singapūras.

Prašome darbuotojų bei mokinių, pastaruoju metu grįžųsių iš minėtų šalių, nesilankyti mokykloje, susitarti dėl darbo ir mokymosi nuotoliniu būdu.

DAUGIAU INFORMACIJOS: https://www.smm.lt/web/lt/del-koronaviruso

Skaityti daugiau
Choras „Pueri I” – Valstybės atkūrimo koncerte Šv. Kazimiero progimnazijoje

Vasario 15 d. Kauno šv. Kazimiero progimnazijoje vyko Sargėnų-Vytėnų bendruomenės šventė, skirta Valstybės atkūrimo dienai paminėti. Į gausų renginio svečių būrį įsiliejo ir Kauno sakralinės muzikos mokyklos mokinių „Pueri I“ choro grupė (choro vadovai Rasa Palšauskienė ir Vadimas Navickas). Koncerto metu akomponavo mokytojai Evangeline Liew (fortepijonas) ir Aivaras Ūsas (saksofonas).

Skambėjo meilę gimtinei įkvepiančios dainos: „Svarbiausi žodžiai“ (m. ir ž. I. Šeduikienės) ir „Mano vardas – Lietuva“ (m. L. Vilkončiaus, ž. Vytės Nemunėlio ir S. Gedos).

Jaunieji choristai mums priminė, kad į brangų žodį LIETUVA telpa ir sesė, ir brolis, ir mama, ir tėtis, mokytojas, meilė, saulė, Dievas ir šeima.

Skaityti daugiau
Edukacinės programos žiemos atostogų metu

Puikūs užsiėmimai visiems norintiems pažinti džiazą, kurti dainas ir improvizuoti! Dirbs mokytojai Vadimas, Evangeline ir Aivaras.

2020 m. vasario 17-19 d. Kauno sakralinės muzikos mokykloje (M. Valančiaus g. 8), per mokinių žiemos atostogas, vyks nemokama edukacinė programa „Muzikinių improvizacijų dirbtuvėlės”. Užsiėmimų laikas: nuo 12 iki 14 val., mokinių amžius: 7-12 metų.

Kviečiame!

Skaityti daugiau
Archyvas
Renginiai, naujienos, nuotraukos, video etc.