Kauno sakralinės muzikos mokykla

M. Valančiaus g. 8, LT-44275, Kaunas

Raštinės darbo laikas:

I–V 8.00–17.00 val.

Tel. (8 37) 425 741

El. paštas: info@cantoresdavid.lt

Interesantai priimami mokyklos raštinėje nuo 9.00 iki 17.00 val.

Mokykla atidaryta darbo dienomis nuo 8.00 iki 20.00 val.

Įstaigos kodas: 190144834

Direktorius

muz. mgr. dr. kun. Vilius Sikorskas

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Aurelija Helmienė

Tel. (8 673) 83583, mob. tel. (8 647) 05364

Direktoriaus pavaduotoja ūkiui 

Benita Mincevičiūtė

Tel. (8 673) 83583, mob. tel. (8 687) 26208

|
Laudate Pueri

LAUDATE PUERI, 2nd INTERNATIONAL youth music COMPETITION
II-asis tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Laudate pueri“

KAUNAS SCHOOL OF SACRED MUSIC / KAUNO SAKRALINĖS MUZIKOS MOKYKLA  

RESULTS OF THE 2ND INTERNATIONAL YOUTH MUSIC COMPETITION "LAUDATE PUERI"
II-OJO TARPTAUTINIO JAUNŲJŲ ATLIKĖJŲ KONKURSO„LAUDATE PUERI“ REZULTATAI

Category Soloist / Kategorija Solistai

Group A / Grupė A

III prize / III vieta

FAUSTINA ŠABLINSKAITĖ

Group B / Grupė B

II prize / II vieta

DOMINYKA BOROVIK

GABIJA KLUPŠAITĖ

JULIJA LŪŽYTĖ

AUGUSTĖ NAVICKAITĖ

FAUSTAS LIUTKUS

ŪLA TARVYDAITĖ

ELZĖ SLAPCINSKAITĖ

RUSNĖ MATELYTĖ

III prize / III vieta

GABIJA SURGAILYTĖ

JORŪNĖ MATIJOŠKAITĖ

RADVILAS STARKUS

GODA KALVAITYTĖ

AISTĖ KOVALENKOVAITĖ

Group C / Grupė C

Grand Prix

ALŠAUSKAS MANTAS

II prize / II vieta

AMELIJA MICKEVIČIŪTĖ

RINGAILĖ RAMAŠAUSKAITĖ

AUGUSTĖ DANIŪNAITĖ

MARIJA ALIJOŠIŪTĖ

BARBORA AIDUKAITĖ

III prize / III vieta

SAMANTA VAITENKAITĖ

ANDRĖJA FERGELYTĖ

AKVILĖ BENIULYTĖ

DARIJA NAVIKAITĖ

LIEPA ULEVIČIŪTĖ

Group D / Grupė D

I prize / I vieta

GEISTAUTĖ GUDELIŪNAITĖ

II prize / II vieta

SELMA AGNETA ZVIEDRE

III prize / III vieta

UGNĖ JUODIŠKYTĖ

LAURA BĒRZIŅA

Category Ensemble / Kategorija Ansambliai

Group B / Grupė B

II prize / II vieta

IMPROVIZES

III prize / III vieta

LUKNĖ GARNELĖ, RUGILĖ KONTRIMAITĖ

“NONA”

DIPLOMA / DIPLOMANTAI

LIEPA IR RUGILĖ VAITEKŪNAITĖS

Group C / Grupė C

II prize / II vieta

PUERI II

Group D / Grupė D

I prize / I vieta

RENETA KRAKOPE, LĀSMA BACULE, LAIMA TIHOVSKA

II prize / II vieta

DANIJA AREANDE BEDRITE, ANNA LOGINOVA

LAIMA TIHOVSKA, LĀSMA BACULE

Category Choir / Kategorija Chorai

Group B / Grupė B

II prize / II vieta

"SERAFIMAI"

III prize / III vieta

KAUNO J.PAULIAUS II GIMNAZIJOS PRADINIŲ KLASIŲ CHORAS

PUERI I

PUERI I FILIALAS

Group C / Grupė C

Grand Prix

SIGULDA ARTS SCHOOL „ THE WHITE GRAND PIANO“

Category Soloist / Kategorija Solistai


Group B / Grupė B

I prize / I vieta

AGNĖ VOLSKYTĖ

EMANUELIS JAKELIS

II prize / II vieta

JUSTĖ DAPKEVIČIŪTĖ (Nominacija už kūrybiškumą)

III prize / III vieta

GUOSTĖ MARIJA STAMBRAUSKAITĖ

Group C / Grupė C

I prize / I vieta

MARIJA BRIEDYTĖ

UGNĖ MEKĖLYTĖ (Nominacija už įtaigią kūrinio interpretaciją)

MEIRITA PAUŽAITĖ

MANTĖ MIKUCKAITĖ

II prize / II vieta

URTĖ PELENYTĖ (Nominacija už sakralinio kūrinio atlikimą)

MARTA STASIUKYNAITĖ

UGNĖ TAUJANSKAITĖ

SALOMĖJA MIŠKINYTĖ (Nominacija už muzikalų kūrinio atlikimą)

AURELIJA GUZEVIČIŪTĖ

VILTĖ PALAIMAITĖ

III prize / III vieta

AUŠRINĖ PAZNIOKAITĖ

EMILIJA ZUJŪTĖ

Group D / Grupė D

Grand Prix

TOMA MENSEVIČIŪTĖ

I prize / I vieta

TOLMINTAS MATONIS

II prize / II vieta

JOMILĖ STRIUOGYTĖ

III prize / III vieta

MILDA EMILIJA KEMZŪRAITĖ

Category Ensemble/ Kategorija Ansambliai

Group B / Grupė B

II prize / II vieta

KANKLIŲ ANSAMBLIS:

Nerilė Petraitytė,

Adelė Šalučkaitė

Akvilė Karpytė,

Viktorija Prismakova.

Group C / Grupė C

Grand Prix

ANSAMBLIS „ARPEDŽIO“

II prize / II vieta

KANKLIŲ ANSAMBLIS:

Marija Briedytė, Urtė Mažylytė, Vytautė Atstupėnaitė, Mėta Lukoševičiūtė, Aistė Jasinskaitė.

ANSAMBLIS „ALIS CORDAE DAVID“

III prize / III vieta

KANKLIŲ ANSAMBLIS:
Liepa Jankauskaitė, Dominyka Peciulevičiūtė, Goda Pociūtė, Miglė Jančiauskaitė.
(Nominacija už sakralinio kūrinio atlikimą)

              ANSAMBLIS “AŠARĖLĖ” (jaunesnių grupė):

Fausta Mikėnaitė, Agnė Razmaitė, Kamilė Garbauskaitė, Aleksandra Radinkovaitė, Smiltė Čičelytė.

Group D / Grupė D

I prize / I vieta

ANSAMBLIS „AŠARĖLĖ“ (vyresnių grupė)

(Nominacija už muzikalumą ir sceninę kultūrą)

II prize / II vieta

KANKLIŲ DUETAS:
Aurelija Guzevičiūtė, Justė Bareikaitė

Category Soloist / Kategorija Solistai

Group B / Grupė B

Grand Prix

BARBORA MAČIULYTĖ  (Nominacija už nepriekaištingą atlikimą ir sceninę kultūrą)

I prize / I vieta

VIKTORIJA DAUGĖLAITĖ

GODA KURKLIETYTĖ (Nominacija už nepriekaištingą atlikimą ir sceninę kultūrą)

II prize / II vieta

URTĖ ESMANTAITĖ

LIEPA GRAMŠAITĖ  (Nominacija už įtaigią kūrinio interpretaciją)

GABRIELIUS MICKEVIČIUS

III prize / III vieta

VITA LIEPAITĖ

JONAS ŽELVYS

Diploma / Diplomantai

LIEPA SABALIAUSKAITĖ

Group C / Grupė C

Grand Prix

SAULĖ BUŽINSKAITĖ (Nominacija Už geriausią baroko epochos kūrinio atlikimą)

I prize / I vieta

GABRIELIUS GRIGORYAN

IVAN ORLOV

MARGARITA RADIVANOVIČA (Nomination for artistry and musicality)

II prize / II vieta

GRETĖ BAŠKYTĖ ( Nominacija Už lietuvių kompozitoriaus kūrinį )

UGNĖ BUDRYTĖ

RYTĖ RAGUCKAITĖ (Nominacija už įtaigią kūrinio interpretaciją) (Nominacija už nepriekaištingą atlikimą ir sceninę kultūrą)

III prize / III vieta

DZIANIS DZIAMIDAU (Nominacija už sakralinio kūrinio atlikimą)

ELENA MALINAUSKAITĖ

Diploma / Diplomantai

DEIVIDAS PRANCKEVIČIUS

Group D / Grupė D

Grand Prix

LAURYNA PAČKAUSKAITĖ (Nominacija už geriausią XX amžiaus kūrinio interpretaciją )

I prize / I vieta

ŪLA NOVICKĖ  (Nominacija už įtaigią kūrinio interpretaciją)

BEATRIČĖ TŪTLYTĖ (Nominacija už įtaigų atlikimą)

II prize / II vieta

TIJA BUOŽIŪTĖ

SIMONA MATELYTĖ

AUŠRINĖ TRAKANAVIČIŪTĖ

GODA ŽEMAITAITYTĖ

III prize / III vieta

GIEDRĖ MEŠKĖNAITĖ

Category Ensemble/ Kategorija Ansambliai

Group B / Grupė B

I prize / I vieta

EVA EVSEIČIKAITĖ, URTĖ EVSEIČIKAITĖ

Group C / Grupė C

II prize / II vieta

PAULINA LIZDENYTĖ, AUGUSTĖ KAŠĖTAITĖ

INSTRUMENTINIS ANSAMBLIS:
EGLĖ ŽIOBAKAITĖ, RUGILĖ MATJOŠAITYTĖ, TAJA KRALIKAITĖ, MANTĖ MIKUCKAITĖ, UGNĖ TAUJANSKAITĖ, SALOMĖJA MIŠKINYTĖ.

Group D / Grupė D

II prize / II vieta

EGLĖ ŽIOBAKAITĖ, AUGUSTĖ KAŠĖTAITĖ

REGISTRACIJA PRIĖMIMĄ