Kauno sakralinės muzikos mokykla

M. Valančiaus g. 8, LT-44275, Kaunas

Tel. (8 37) 425 741 

El. paštas: info@cantoresdavid.lt

Raštinės darbo laikas: darbo dienomis nuo 9 iki 17 val.

Mokykla atidaryta darbo dienomis nuo 8 iki 21 val.

Įstaigos kodas: 190144834

Direktorius

muz. mgr. dr. kun. Vilius Sikorskas

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Aurelija Helmienė

Tel. (8 673) 83583, mob. tel. (8 647) 05364

Direktoriaus pavaduotoja ūkiui 

Benita Mincevičiūtė

Tel. (8 673) 83583, mob. tel. (8 687) 26208

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form
Skelbimai ir NAujienos
XII-asis jaunųjų atlikėjų ansamblių konkursas „Muzikuokime drauge-2018“ Birštone

Kovo 3 dieną Birštono kultūros namuose, du mūsų mokyklos kolektyvai dalyvavo XII-ajame jaunųjų atlikėjų ansamblių konkurse „Muzikuokime drauge-2018“, skirtame Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui.

Jaunieji muzikantai susibūrė specialiai šiam konkursui. Ansambliai varžėsi keturiose amžiaus kategorijose. Jauniausių atlikėjų grupėje mūsų mokyklai atstovavo instrumentinis ansamblis „Šaunieji U.M.A“. Pavadinime užkoduota moksleivių vardų pirmosios raidės. Šį ansamblį sudarė šie mokiniai: Urtė Šabanovaitė (arfa) – mokytoja V. Baranauskienė, Austėja Gulbinaitė (išilginė fleita) – mokytoja Jurgita Otienė ir padėjo kitos mokyklos mokinys Mykolas Diržinauskas (išilginė fleita). Mūsų „Šaunieji U.M.A“ laimėjo I-ąją vieta, aplenkę daug vyresnius ir patyrusius muzikantus. Prizas – sraigės statulėlė, sukurta šiam konkursui.

Vyresniųjų amžiaus grupėje dalyvavo kitas mokyklos kolektyvas „ALPių Trio“ – tai Augustė Kašėtaitė (arfa), Pijus Mikuckas (fleita) ir Lukas Stankevičius (fleita). Šis instrumentinis ansamblis laimėjo publikos simpatijų prizą už lietuvių kompozitoriaus kūrinio atlikimą.

Nors konkursas buvo pilnas iššūkių, reikėjo groti didelėje salėje prie mikrofonų, bet moksleiviai patyrė daug gerų, pakylėjančių emocijų. Birštono  kurortinė atmosfera veikia kiekvieną žmogų gydančiai, apvalančiai. Todėl, tikimės, mes dar ten sugrįšim.

„Šaunieji U.M.A.”

No items found.